loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko składane - dostawka hotelowa TORINO/ Folding bed TORINO with thick mattress
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Do końca promocji pozostało:
dni
Cena: 295,00 PLN
350,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 15.00 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 2.1  ocen: 7
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

ŁÓŻKO SKŁADANE DOSTAWKA HOTELOWA - MODEL "TORINO"

Dostawka hotelowa - "TORINO" 

Oferujemy Państwu wygodne łóżko polowe z materacem o grubości 10cm. Łóżko wykonane jest z rurki stalowej zapewniającej wysoką stabilność. Łóżko jest składane, dzięki czemu w przypadku przerwy w jego używaniu nie zajmuje dużo miejsca. Dostawka wyposażona jest w kółeczka, które pozwalają na swobodne przesuwanie nawet w pozycji złożonej. 

Konstrukcja  wewnętrzna łóżka,która to jest wykonana z metalowej  siatki oraz gruby materac zapewniają wygodny sen, a łóżko świetnie nadaje się do wykorzystania jako dostawka w obiektach hotelowych, ośrodkach wczasowych,a nawet w obiektach szpitalnych z przeznaczeniem dla opiekunów chorych dzieci. W przypadku obiektów medycznych mozemy zapewnić specjalny atestowany pokrowiec na materac, który umożliwi nam jego dezynfekcję i sterylizację.

Oferujemy Państwu stabilne, składane i wygodne ŁÓŻKO składane Torino. Jest to łóżko produkcji włoskiej. Posiada gruby materac piankowy o grubości 10 cm i może służyć jako ŁÓŻKO DOSTAWKA w obiektach hotelowych, szkołach czy ośrodkach wczasowych. ŁÓŻKO jest wyposażone w kółka, dzięki czemu łatwo je przesuwać. Łóżko składane Torino jest przeznaczone dla osób o wadze do 100kg. Łóżko składane Torino nie posiada możliwości regulowania podgłówka. Łóżko polowe typu Torino ma podwyższoną sprężystość, co zapewni Ci miły i spokojny sen. Do łóżka składanego proponujemy dodatkowo zakup pokrowca w cenie 30 zł, który zabezpieczy łóżko przed zakurzeniem i jednocześnie ułatwi przechowywanie go w garderobie.

Łóżko może być zakupione ze  specjalnym pokrowcem zmywalno-nieprzemakalnym na materac, dzięki czemu moze być wykorzystywane w szpitalach i jednostkach medycznych z przeznaczeniem dla opiekunów chorych dzieci. Pokrowiec na materac wykonany jest z atestowanej dzianiny poliestrowo- bawełnianej zamykanej na suwak co powoduje łatwość w utrzymaniu czystości i mozliwość dezynfekcji. Pokrowiec ten jest dodatkowo płatny i należy go oddzielnie zamawiać.Dane techniczne łóżka polowego Torino:
Wymiar ramy po rozłożeniu: 80x190cm
Wymiary po złożeniu: wys 85 x szer 80
Rurka o średnicy 1 cala i grubości 1,1 mm
Dopuszczalne obciążenie: 100 kg
Materac piankowy (poliuretan) o wymiarach 181 x 80 x 10 cm (długość x szerokość x grubość)

obszycie: mieszanka bawełny i poliestru

Stelaż ze stalowych sprężyn
Składane środkowe nogi
Kółka ułatwiające przemieszczanie
Waga 15kg

FOLDING BED HOTEL - MODEL "TORINO"


Extra Service - "TORINO"

We offer you a comfortable cot with mattress 10cm thick. The bed is made of steel tube which provides high stability. The bed is folded so that in the event of an interruption in its use does not occupy much space. Extra bed is equipped with wheels that allow you to slide even in the stowed position.

The internal design of the bed, which is made of metal mesh and thick mattress provides a comfortable sleep, and the bed is ideal for use as an extra in hotels, holiday centers, and even in hospitals intended for caregivers of sick children. In the case of medical facilities, we can provide a special certified mattress cover, which will enable us to its disinfection and sterilization.

We offer you a stable, foldable and convenient folding bed Torino. This is double Italian production. It has a thick foam mattress thickness of 10 cm and can serve as BED in hotels, schools or holiday camps. The bed is equipped with wheels, making them easy to move. Torino folding bed is designed for people weighing up to 100kg. Torino folding bed does not have the possibility of adjusting the headrest. Cot type of Torino has increased elasticity, which gives you a nice and quiet sen.Do roll-away bed we additionally cover purchase costs 30 zł, which protect the bed against dust and also make it easier to store it in the dressing room.

The bed can be purchased with a special waterproof mattress cover, so it can be used in hospitals and medical units intended for child caretakers.Pokrowiec mattress is made of certified knitted polyester-cotton zippered which makes it easy to keep clean and the possibility of disinfection. This case is a surcharge and must be ordered separately.

Technical data for Torino:
The frame size when unfolded: 80x190cm
Folded dimensions: Height 85 x width 80
The tube diameter of 1 inch and a thickness of 1.1 mm
Allowable load: 100 kg
Mattress foam (polyurethane) with dimensions 181 x 80 x 10 cm (length x width x thickness)

lining: a blend of cotton and polyester

Frame with steel springs
Folded middle legs
Wheels for easy transport
Weight 15kg

INSTRUKCJA SKŁADNIA ŁÓŻKA

Łóżko polowe TORINO  jest nowe i oryginalnie zapakowane, oraz posiada gwarancję na 12 miesięcy. Łóżko jest zapakowane w karton firmowy (producenta), który jest integralną częścią produktu. Wszelkie zwroty lub reklamacje bez kartonu nie będą uwzględniane. W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 501-79-55-69, 600-296-999 lub 22-663-00-65 lum pod adresem e-mail biuro@camping-sport.waw.pl.

ZADZWOŃ   ZAMÓW  !! NIE ZWLEKAJ!!!

Wysyłamy łóżko do klientów w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy własnym środkiem transportu.


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...