loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko polowe składane KRETA materac 5cm grubości
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Do końca promocji pozostało:
dni
Cena: 209,00 PLN
219,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Dobry dzień zaczyna się od nocy  przespanej na wygodnym łóżku!!!

Przedstawiamy Państwu nowy model łóżka składanego z materacem, które jest doskonałym, tymczasowym rozwiązaniem dla osób które spodziewają się gości a w mieszkaniu nie ma dodatkowej sypialni. Jednocześnie może być wykorzystane do miłego leniuchowania w ogrodzie, czy na działce. Łóżko polowe posiada stelaż stalowy, malowany proszkowo, pokryty 12 elastycznymi deseczkami na których to układamy materac z wypełnieniem piankowym o grubości 5cm, który zapewni komfortowe spanie. Po złożeniu łóżko zajmuje bardzo niewiele miejsca i można go bez problemu przechowywać w domu za przysłowiową firankę lub w komórce czy garderobie. Łóżko posiada podkładki antypoślizkowe, które chronią podłogę przed zniszczeniem oraz zapobiegają przesuwaniu się łóżka.

Do łóżka składanego proponujemy dodatkowo zakup torby-pokrowca w cenie 30 zł, który zabezpieczy łóżko przed zakurzeniem i jednocześnie ułatwi przenoszenie i przechowywanie go w garderobie.

Wymiary łóżka składanego KRETA

Długość 190cm.

Szerokość 80cm.

Wysokość od ziemi 26cm

Wymiary po złożeniu 80x96x15cm.

Waga do 10kg.

Wytrzymałość 110kg.

Łóżko jest nowe i oryginalnie zapakowane oraz posiada gwarancję na 24 miesięcy.

Gwarantujemy najlepsze ceny.

W razie pytań- zadzwoń. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie.

A good day starts with a night's sleep on a comfortable bed !!!

We are introducing the new model of a roll-away bed with a mattress that is perfect for taking in additional guests, and at the same time can be used to have a nice lounge around in the garden or on the plot. Cot has a steel frame, powder coated, covered with 12 flexible slats on which it put 5cm. After placing the bed takes up very little space and can be easily stored in a house behind the curtain or in a cell or closet.

The meassurments of the folding bed KRETA
length 190 cm.
width 80 cm.
height above ground 26cm
pack size
80x96x15cm.
Weight 10kg.
The strength of 110kg.


                             ZADZWOŃ     i      ZAMÓW  nie zwlekaj!!!


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...