loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko polowe składane KRETA 190x80 materac 5cm grubości
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 239,00 PLN
Nowe
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 2.4  ocen: 170
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Dobry dzień zaczyna się od nocy  przespanej na wygodnym łóżku!!!

Przedstawiamy Państwu nowy model łóżka składanego z materacem, które jest doskonałym, tymczasowym rozwiązaniem dla osób ,które spodziewają się gości, a w mieszkaniu nie ma dodatkowej sypialni. Jednocześnie łóżko składane  może być  ono wykorzystane do miłego leniuchowania w ogrodzie, czy na działce. Łóżko  gościnne polowe posiada stelaż stalowy, malowany proszkowo, pokryty 12 elastycznymi deseczkami na których to układamy materac z wypełnieniem piankowym o grubości 5cm, który zapewni wygodne spanie. Po złożeniu łóżko  polowe Kreta zajmuje bardzo niewiele miejsca i można go bez problemu przechowywać w domu za przysłowiową firankę lub w komórce czy garderobie. Łóżko  składane posiada podkładki antypoślizkowe, które chronią podłogę przed zniszczeniem oraz zapobiegają przesuwaniu się łóżka.

Do łóżka  gościnnego składanego proponujemy dodatkowo zakup torby-pokrowca w cenie 30 zł, który zabezpieczy łóżko przed zakurzeniem i jednocześnie ułatwi przenoszenie i przechowywanie go w garderobie.

Wymiary łóżka składanego KRETA

Długość 190cm.

Szerokość 80cm.

Wysokość od ziemi 26cm

Wymiary po złożeniu  łóżka polowego 80x96x15cm.

Waga do 10kg.

Wytrzymałość 110kg.

TORBA DO ŁÓŻKA

Łóżko polowe Kreta  jest nowe i oryginalnie zapakowane w folię . Łózko Kreta jest objęte  24 miesięczną  gwarancją  która to  obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania łóżka tj  miejscowego lub całościowego przeciążenia konstrukcji, połamania, wykrzywiania stelaza. Jeśli deseczki ulegly rozwarstwieniu nasza firma wymieni je Państwu bezpłatnie, natomiast jeśli uległy pęknieciu ,złamaniu możecie je Państwo odpłatnie zamówić w naszym sklepie i samodzielnie je wymienić.

Gwarantujemy najlepsze ceny.

W razie pytań- zadzwoń. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie.

A good day starts with a night's sleep on a comfortable bed !!!

We are introducing the new model of a roll-away bed with a mattress that is perfect for taking in additional guests, and at the same time can be used to have a nice lounge around in the garden or on the plot. Cot has a steel frame, powder coated, covered with 12 flexible slats on which it put 5cm. After placing the bed takes up very little space and can be easily stored in a house behind the curtain or in a cell or closet.

The meassurments of the folding bed KRETA
length 190 cm.
width 80 cm.
height above ground 26cm
pack size
80x96x15cm.
Weight 10kg.
The strength of 110kg.

                             ZADZWOŃ     i      ZAMÓW  

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD.  KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub  paragon wysłany mailem i umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu. Zwrócone łóżko nie może nosić śladów używania,oraz musi być zwrócone w opakowaniu w którym zostało nabyte.Nie zwracamy kosztów przesyłki.Wszystkie łóżka są dostępne od ręki w naszym sklepie firmowym w Warszawie ,gdzie możecie Państwo osobiście sprawdzić ich jakość przed dokonaniem ZAKUPU.
Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...