loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko polowe,składane z materacem mocne L-5/3
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 350,00 PLN
Nowe
Produkt dostępny!
1 szt.
 • Waga produktu: 11 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Przedstawiamy Państwu najnowszy model profesjonalnego łóżka składanego z materacem, które ze względu na swoje kompaktowe wymiary (190x65cm) zmieści nawet się na maleńkich mieszkaniach lub pomieszczeniach.

Proponowane przez naszą firmę łóżko polowe  profesjonalne L5/3 typ wojskowy jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie wygodne. Jest ono tak skonstruowane by ukladało się do osoby, która na nim odpoczywa. Materac łóżka jest pokryty specjalną mocną, niebrudzącą tkaniną poliestrową o grubości 3cm, a łóżko ma wytrzymałość około 150kg.

Nasze łóżko składane ma specjalnie podwyższone nóżki, ktore ułatwią nam wstawanie oraz regulowany zagłówek.

Proponujemy zakup tego modelu wszystkim osobom, które szukają bardzo wytrzymałego, mocnego a jednocześnie niewielkiego łóżka składanego. Nasze łóżko polowe z materacem idealnie nadaje się jako łóżko do szpitala - jeżeli opiekujecie się Państwo chorym dzieckiem na oddziale dziecięcym.Do łóżka otrzymujecie Państwo gratis worek-pokrowiec, który ułatwi jego przechowywanie,oraz prznoszenie.

Wymiary łóżka (w cm):

Po rozłożeniu-

Długość- 193 (z materacem); 183 (w stelażu)

Szerokość- 66 (z materacem); 55 (w stelażu)

Wysokość- 40

Po złożeniu (w cm)-

Długość- 97

Szerokość- 66

Wysokość- 18

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej Geis lub Dpd. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub paragon wysłany mailem, lub umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów używania ,oraz musi buć dostarczony w opakowaniu w którym został nabyty.Nie zwracamy kosztów dostawy.

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-17.Wszelkie pytania proszę kierować na  adres pphwarzybo@gmail.com ,lub pod numer 501 79 55 69 , (22)6630065.

Polecamy także zakup