loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko składane szpitalne L5/3 dla rodziców lub personelu sklep W-wa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 380,00 PLN
Nowe
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10.5 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Przedstawiamy Państwu najnowszy model łóżka składanego z materacem, które ze względu na swoje kompaktowe wymiary (190x65cm) zmieści nawet się na maleńkich, zatłoczonych salach oddziałów pediatrycznych - jako łóżko do szpitala z przeznaczeniem dla rodziców lub opiekunów  chorych dzieci.

Każdy z Rodziców, którzy zmuszeni byli spędzić noc na krześle w szpitalu opiekując się chorym maleństwem wie co znaczy móc choć na parę godzin położyć się na łóżku, by nabrać sił na następny trudny dzień. Proponowane przez naszą firmę łóżko polowe jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie wygodne. Jest tak skonstruowane by ukladało się do osoby, która na nim odpoczywa. Materac łóżka jest pokryty specjalną tkaniną skóropodobną zmywalną o grubości 3cm, a łóżko ma wytrzymałość około 150kg.

Nasze łóżko szpitalne ma specjalnie podwyższone nóżki, ktore ułatwią nam wstawanie, oraz regulowany zagłówek.

Proponujemy zakup tego modelu wszystkim osobom, które szukają bardzo wytrzymałego, mocnego a jednocześnie niewielkiego łóżka składanego. Nasze łóżko polowe z materacem idealnie nadaje się jako łóżko do szpitala - jeżeli opiekujecie się Państwo chorym dzieckiem na oddziale dziecięcym.

Zakup tego łóżka polecamy służbom medycznym, jako zaopatrzenie oddziałów medycznych, pediatrycznych. Dzięki tkaninie skóropodobnej, możliwa jest sterylizacja łóżka - może być ono wielokrotnie wykorzystane, a zarazem utrzymana będzie odpowiednia higiena bardzo potrzebna przy małych dzieciach.

Ten model łóżka powstał specjalnie we współpracy z oddziałami pediatrycznymi szpitali, oraz rozmowami z rodzicami opiekującymi się chorymi dziećmi na szpitalnych oddziałach.

Wymiary łóżka (w cm):

Po rozłożeniu-

Długość- 195

Szerokość- 67

Wysokość- 40

Po złożeniu-

Długość- 100

Szerokość- 67

wysokość- 20


Łóżko jest nowe i oryginalnie zapakowane oraz posiada gwarancję na 12 miesięcy

ZADZWOŃ ZAMÓW !!!    NIE ZWLEKAJ!!!


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

  Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.