loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko-łóżka składane z materacem super mocne typ szpitalny wytrzymałość 150kg materac tkanina skóropodobna zmywalna
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 399,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 13.50 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 1 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Łóżko polowe profesjonalne  typ szpitalny jest łóżkiem bardzo wygodnym  super  mocnym i wytrzymałym. Stelaż łóżka składanego wykonany jest z rur stalowych 22x1,5 połączonych mocnymi nitowanymi łacznikami co gwarantuje wytrzymałość na obciążenie statyczne do 150 kg . Łóżko  posiada cztero- stopniową regulacje podgłówka, dzięki której bez problemu możemy dopasować jego położenie do naszych wymagań. Materac  wykonany jest z tkaniny skóropodobnej w kolorze brązowym i stanowi wymienny wkład który mocowany jest do  konstrukcji stelaża silnymi elastycznymi sznurami. Pokrycie górne materaca wykonano z 100% tkaniny skóropodobnej odpornej na wilgoć i dezynfekcje. Wnętrze wkładu wypełnione jest 20 mm gęstą pianką poliuretanową T 25gr. Dolną część wkładu wykonano z tkaniny poliamidowej impregnowanej poliuretanem posiadającej własności przeciwgnilne. Łóżko to  jest w szczególności przeznaczone dla Szpitali i służb medycznych. Łóżko to jest produkcji POLSKIEJ i  POSIADA ATEST HIGIENICZNY, który pozwala na wykorzystywanie go w szpitalach, na poligonach, oraz koszarach. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem.

Dane techniczne łóżka polowego profesjonalnego

1. Wymiary: 201,5 cmx78,0x30cm

Po złożeniu: 90 cmx76cmx15cm .

Waga: 13 ,5 kg.


ZADZWOŃ ZAMÓW TERAZ!!!!

Łóżko profesjonalne  typ szpitalny jest wykorzystywane w wielu szpitalach na oddziałach pediatrycznych i psychiatrycznych.

Przykładowo Szpital Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi

Szpital w Iławie

Szpital Psychiatryczny w Pruszkowie

Szpital Psychiatryczny Drewnica w Ząbkach

Szpital Wojewódzki w Rzeszowie

Szpital w Grodzisku Mazowieckim i wiele innych.


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex lub DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warrzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.


Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...