loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Tanie Łóżko polowe składane z materacem i zagłówkiem IBIZA LUX
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 220,00 PLN
Nowe
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 6 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Łóżko polowe składane IBIZA LUX

Prezentujemy nowy model łóżka polowego - IBIZA LUX. To wersja łóżka specjalnie zrobiona po konsultacjach z naszymi klientami. To ulepszony model łóżka polowego IBIZA. Po Państwa prośbach postanowiliśmy wykonać takie łóżko - na podwyższonych nogach, które ułatwiają siadanie/wstawanie z łóżka nawet osobom starszym. Łóżko rozkłada i składa się w ciągu zaledwie kilku sekund. Świetnie nadaje się do domu jak i do ogrodu.

Stelaż łóżka polowego IBIZA LUX wykonany został z rurki stalowej i wytrzyma obciążenie maksymalnie  do 100 kg. Materac o grubości 3cm wykonany jest z gąbki, pokrytej specjalną tkaniną, przymocowany jest do stelaża specjalnymi sprężynami na całej długości. Nie wątpliwą zaletą łóżka jest regulacja zagłówka. Łóżko polowe IBIZA LUX posiada również specjalne osłony przeciw poślizgom, dzięki czemu się nie przesuwa trakcie snu, ale również chroni podłogę przed uszkodzeniem. Wielką zaleta łóżka polowego składanego IBIZA LUX są wysokie nogi, 40 cm od ziemi, co ułatwi  wszystkim osobom wstawanie z łóżka.

Obicia materaca są dostępne obecnie tylko  w dwóch kolorach. Łóżko polowe po złożeniu zajmuje niewiele miejsca dzięki czemu łatwo je  przechowywać ,oraz transportować. Do łóżka proponujemy zakup dodatkowej torby-pokrowca w cenie 30 zł ,która ułatwi  przechowywanie, oraz przenoszenie łóżka.

Dane techniczne łóżka:

Wymiary łóżka po rozłożeniu w cm:

Szerokość- 68

Wysokość- 40

Długość- 189

Wymiary łóżka  polowego po złożeniu w cm:

Szerokość- 68

Długość- 25

Wysokość- 70

Dostępny kolor tkaniny- Niebiesko-zielony, kolorowy

Grubość materaca- 3 cm

Dajemy 2-letnią gwarancję, która obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania łóżka, tj wykrzywienia, połamania konstrukcji stelaża wynikających z miejscowego lub całościowego przeciązenia konstrukcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń zagłówka jeśli zostało ono nieprawidłowo obciążone.

Gwarantujemy najlepsze ceny.

W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci gotowi są odpowiedzieć na nie. Zadzwoń 501 79 55 69, 22 663 00 65 lub napisz pphwarzybok@gmail.com


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...