loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko składane- dostawka hotelowa TORINO 80x190 materac 10cm grubości
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 315,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 19 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

ŁÓŻKO SKŁADANE DOSTAWKA HOTELOWA - MODEL "TORINO"

Dostawka hotelowa - TORINO 

Łóżko składane polowe TORINO - to kolejny w naszej ofercie model łóżka. Podobnie jak model Como - jest to połączenie świetnej jakości i rozsądnej ceny. Jest to model przeznaczony dla osób, które lubią by ich sen był spokojny i  komfortowy. Jest to bardzo wygodne łóżko - dzięki temu, iż stelaż wykonany jest ze specjalnej metalowej siatki. Jest to podstawowa różnica między modelem Torino a Como. Jest to model skierowany dla osób, które bardziej preferują "miękkie" łóżka. Jednakże stelaż jest tak zaprojektowany by był mocny i nie było efektu zapadania się w łóżko czy trudności ze wstawaniem. Łóżko też jest dobre dla dzieci, ze względu na bezpieczeństwo. 

Dodatkowo proponujemy zakupić pokrowiec ochronny na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil, którą można łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko ,oraz materac z kurzu.  By ochronić materac przed zalaniem lub zabrudzeniem oferujemy zakup ochraniacza na materac z tkaniny frotte lub molton od spodu foliowanego i zakładanego na materac na 4 gumki.

Dostawka Torino może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu. 

Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu 80x190x30 cm (szerokość x długość x wysokość) + 10 cm grubości materaca - kolor materaca: granatowy

- Wymiary po złożeniu: 80x90x34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac 10cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości - wymiary materaca - ok 180x80x10cm

- Rama wykonana z grubej rury stalowej o profilu okrągłym

- Stelaż wykonany ze specjalnej siatki metalowej - nie sprężyny!

- Dopuszczalne obciążenie - 100kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 19 kg

- Łóżko objęte jest gwarancją - aż 24 m-ce - 2 lata!! Gwarancja obejmuje wady fabryczne ,natomiast nie obejmuje uszkodzen wynikających z nieprawidłowego uzytkowania łóżka tj miejscowego lub całościowego przeciążenia konstrukcji  tj połamania ,pokrzywienia stelaża.

Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! 

Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również serwis gwarancyjny/pogwarancyjny od ręki!

Te łóżka sprzedaliśmy w tysiącach sztukach. Zadzwoń i sprawdź ile o nich wiemy.

Gwarantujemy najlepsze ceny. Zamówienie zajmie Ci chwilę.

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

FOLDING BED HOTEL - MODEL "TORINO"

Folding Bed TORINO

Folding bed TORINO - another model in our range of beds. Like the Como - it is a combination of excellent quality and reasonable prices. This model is designed for people who like to have their sleep peaceful and comfortable. This is a very comfortable bed - so that the frame is made of a special metal mesh. This is the basic difference between the model Torino and Como. This model is aimed for those who prefer a more "soft" beds. However, the structure is designed so that was strong and there was no effect of collapsing in bed or difficulty standing up. The bed is also good for children, for safety reasons.

 

In addition, we suggest the purchase of a protective cover on the bed - when it is not in use. Our covers are sewn tailored specifically to each model bed. They are made from fabric that is easy to clean up with a damp cloth. When the bed is stored in the storage / basement / garage - easier to clean than cover the entire bed and mattress with dust.

 

Folding bed Torino may also be purchased with additional medical cover - imposed on the mattress, so it can serve as an extra bed, eg. In the hospital.

Medical cover all the necessary approvals for disinfection - so it can be used in health care units.

Technical data for Torino:
The frame size when unfolded: 80x190cm + 30 cm heigth + 10 cm mattress' thickness
Folded dimensions: Height 85 x width 80
The tube diameter of 1 inch and a thickness of 1.1 mm
Allowable load: 100 kg
Mattress foam (polyurethane) with dimensions 181 x 80 x 10 cm (length x width x thickness)

lining: a blend of cotton and polyester

Frame with steel springs
Folded middle legs
Wheels for easy transport
Weight: 19kg

We have sold these beds in thousands. Call us and learn how much we know about them.

We quarantee the best prices. Submiting your order will only take you a moment.

SUBMIT YOUR ORDER NOW!

INSTRUKCJA SKŁADNIA ŁÓŻKA

Łóżko polowe TORINO  jest nowe i oryginalnie zapakowane, oraz posiada gwarancję na 12 miesięcy. Łóżko jest zapakowane w karton firmowy (producenta), który jest integralną częścią produktu. Wszelkie zwroty lub reklamacje bez kartonu nie będą uwzględniane. W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 501-79-55-69, 600-296-999 lub 22-663-00-65 lum pod adresem e-mail biuro@camping-sport.waw.pl.

ZADZWOŃ   ZAMÓW  !! NIE ZWLEKAJ!!!

Wysyłamy łóżko do klientów w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy własnym środkiem transportu.

Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poztex 24.  Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego łóżka w naszego magazynu znajdującego się w Warszawie na ulicy GŁogowskiej 4 /Żoliborz-Powązki/ od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16. Jednocześnie zawsze prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojego przyjazdu.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@lozkapolowe.pl lub pod numer  501 795 569,  600 296 999. lub

22 663 00 65.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...