loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko polowe składane dostawka hotelowa 90x200 materac 10 cm grubości microfibra
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 359,00 PLN
Produkt dostępny!
2 szt.
 • Waga produktu: 25 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

DOSTAWKA HOTELOWA LUXOR - KOLOR ECRU

Komfortowe i  bardzo wygodne  łóżko składane LUXOR

 

Oferujemy Państwu stabilne, mocne, składane i bezawaryjne łóżko na kółkach typu dostawka hotelowa LUXOR, które zapewni najbardziej wymagającym  gościom komfortowy sen. Jeśli szukacie Państwo świetnego produktu - dobrze trafiliście.

Świetne łóżko produkcji włoskiej na stalowym stelażu wewnątrz wypełnionym i połączonym deseczkami ze sklejki wielowarstwowej, na którym położony będzie gruby 10cm materac wykonany z gąbki o wysokiej gęstości.

Łóżko dzięki swoim kompaktowym wymiarom świetnie zmieści się w każdym zakątku, a po złożeniu nie zajmie wiele miejsca. Gruby materac schowany jest do wewnątrz stelaża i za pomocą specjalnego uchwytu zamykającego nie będzie z niego wystawał. Materac nie jest połączony na stałe ze stelażem, rama łóżka posiada zabezpieczenia przed zsunięciem materaca z przodu i z tyłu.

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości obsługę, fachowe porady oraz super szybką realizacje zamówień - nawet tego samego dnia roboczego! Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży zapewniamy Państwa, iż model ten jest idealnym wyborem zarówno do pokoi hotelowych (Dostawka LUXOR o wymiarach 200x90, to najczęściej kupowany produkt do hotelu) jak i do domu,ponieważ posiada wygodny, materac o grubości 10cm 

Zapewni najwyższy komfort i zadowolenie ze snu. Radość i zadowolenie gości to nasze najwyższe cele. 

Dodatkowo proponujemy zakupić pokrowiec ochronny na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil w kolorze ciemno-szarym, którą łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko oraz materac z kurzu. 

Dostawka LUXOR może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu. 

Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia.

Opcjonalnie do łóżka można zakupić ochraniacz na materac, który dzięki gumkom na rogach trzyma się materaca, a ochronna nieprzepuszczalnej warstwa od spodu chroni przed brudem i wilgocią.

Każde łóżko posiada specjalne nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę naszej podłogi.

W obecnej chwili dostępne są łóżka LUXOR  z materacem w kolorze ecri .

Zamów teraz telefonicznie lub mailem lub po prostu przyjedż do naszego sklepu

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary stelaża po rozłożeniu 90x200x40 cm (szerokość x długość x wysokość)

- Wymiary stelaża po złożeniu: 90x110x34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac 10cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości - wymiary materaca - ok 188x90x10cm pokryty      pikowaną tkaniną poliestrową microfibrą.

- Rama wykonana z grubej rury stalowej o profilu prostokątnym

- Stelaż wykonany z elastycznych desek o szerokości 63 mm - aż 15 szt!!

- Dopuszczalne obciążenie - 120kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 25kg

Łóżko objęte jest gwarancją - aż 24mce - 2 lata!! Gwarancja obejmuje wady fabryczne,natomiast nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania-tj miejscowego lub całościowego przeciążenia i połamania, wykrzywiania stelaża. Jeśli deseczki uległy rozwarstwieniu wymienimy je Państwu bezpłatnie, natomiast jeśli zostału połamane  możecie je zamówić w naszej firmie odpłatnie i samodzielnie je wymienić. Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! 

Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również serwis gwarancyjny/pogwarancyjny od ręki! 

POKROWIEC

MATERAC


OCHRANIACZ

Masz wątpliwości? Zadzwoń i zapytaj 501 79 55 69 lub 600 29 69 99 . Wiemy wszystko o tym łóżku. Sprzedaliśmy już parę tysięcy sztuk.

Zamówienie zajmie chwilę. Dajemy gwarancję najlepszych cen.

KUP TERAZ!

FOLDING BED LUXOR- ECRU COLORED

Comfortable and convenient foldaway bed LUXOR


We offer you a stable, strong, folding and trouble-free rollaway hotel-type bed BALI, which will provide the most demanding of guests comfortable sleep. If you are looking for a great product - you're at the right place.

Our company provides the highest quality service, professional advice and super fast execution of orders - even on the same working day! With over 25 years of experience in the industry assure you that this model is the ideal choice for both rooms (folding bed LUXOR being the most frequently purchased product to the hotel) and home.

This will ensure maximum comfort and satisfied sleep. Joy and satisfaction of 
guests are our highest goals.

In addition, we suggest the purchase of a protective cover on the bed - when it is not in use. Our covers are sewn tailored specifically to each model bed. They are made from fabric that is easy to clean up with a damp cloth. When the bed is stored in the storage / basement / garage - easier to clean the cover rather than the entire bed and mattress with dust.

Folding bed LUXOR can also be purchased completed with additional medical cover - imposed on the mattress, so it can serve as an extra bed, eg. In the hospital.

Medical cover has all the necessary approvals for disinfection - so it can be used in health care units.

Technical data on folding bed LUXOR

-Frame measurements when unfolded: 90x200x30cm (width x length x height) +10 cm of mattress' thickness

-Frame measurements when folded: 110x90x34 cm

-A diameter of 1 inch and a thickness of 1.1 mm tube

Maximum weight load: 120 kg

- Foam
matteress with high elasticity (polyurethane) 188x90x10cm; 10 cm thick

-Mattress hem: a blend of cotton and polyester.

-Frame made enforced steel rectangle in cut

-Frame supported by up of 15 wooden flexible boards (plywood 5 ply) 63 mm wide

-The Distribution of the outer legs

-Wheels for easy movement

-Colors available: Ecru, navy blue

-Weight: 25 kg

-24 months warranty -2 years! Beds we sale are TUV certified!

Have any doubts? phone us and ask. We know all about the folding bed. We sold a thousands of them.

It will only take a moment to submit your order. We quarantee the best prices.

BUY NOW!


Łóżko jest nowe i oryginalnie zapakowane oraz posiada gwarancję na 24 miesięcy. Łóżko jest zapakowane w karton firmowy (producenta), który jest integralną częścią produktu. Wszelkie zwroty lub reklamacje bez kartonu nie będą uwzględniane. W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 501-79-55-69 lub 22-663-00-65 lum pod adresem e-mail biuro@camping-sport.waw.pl.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów.

ZADZWOŃ  ZAMÓW   NIE ZWLEKAJ!!!!

Wysyłamy łóżko do klientów w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex 24 lub dostarczamy własnym środkiem transportu.

INSTRUKCJA SKŁADANIA ŁÓŻKA/ BED'S ASSEMBLANCE MANUAL

1. Wyjmij z kartonu łóżko

2.Na nogi znajdujące się przy górnym zaczepie załóż nakładki antypoślizgowe.

3. Kółka włóż w otwory u środkowych nóg i przykręć.

4. Łóżko jest już gotowe do eksploatacji.

Instrukcja użytkowania

Zanim się położysz, sprawdź czy zewnętrzne nóżki są do końca rozłożone.

1.Należy siadać zawsze na środkowej części łóżka

2.Nie wolno skakać i obciążać dynamicznie elementów łóżka

                                                                                               3. Łóżko jest przeznaczone dla osób o wadze do 120kg

                                                                                                4. Łóżko jest jednoosobowe i nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. 


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex 24 .Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat lub paragon umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu. Nie zwracamy kosztów dostawy . Zwrócone łóżko nie może nosić śladów uzytkowania i musi być zwrócone w oryginalnym opakowaniu. Zakupione łóżko można rówież odebrać w naszym magazynie  firmowym znajdującym się w Warszawie na Żoliborzu na ul Głogowskiej 4. Wydawanie produktów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz 11-17 lub o indywidualnie umówionej godzinie. Prosimy zawsze o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub mailowo na odbiór produktów.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17.

.
Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065, 501 795 569, 600 296 999.

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...