loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko składane COMO na kółkach190x80 materac 10cm
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 320,00 PLN
Nowe
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 19.00 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

łogowskiej UDANY DZIEŃ ZACZYNA SIĘ OD NOCY PRZESPANEJ NA WYGODNYM ŁÓŻKU!!!!


Oferujemy Państwu stabilne, składane i wygodne łóżko polowe  Como, które zapewni Państwa gościom komfortowy sen. 

Jeśli szukacie Państwo kompromisu - między ceną a jakością łóżka - to jest idealny wybór. 

Dostawka hotelowa COMO - to połączenie wygody, komfortu oraz wytrzymałości. Świetne łóżko produkcji włoskiej na stalowym stelażu i  wewnątrz połączony deseczkami ze sklejki wielowarstwowej  i grubym 10cm materazem z wysokopuszystej pianki.Jest to idealny wybór do mieszkania gdy trzeba przyjąć gości, lub do hotelu, który nie ma dużo miejsca w pokoju. Łóżko dzięki swoim kompaktowym wymiarom świetnie zmieści się do pokoju a po złożeniu nie zajmie wiele miejsca.  

Dodatkowo proponujemy zakupić pokrowiec ochronny  przeciwkurzowy na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil w kolorze szarym, którą łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko oraz materac z kurzu. Dodatkowo sugerujemy zakup ochraniacza na materac ,który to zabezpieczy nasz materac przed zabrudzeniem lub zalaniem podczas użytkowania łóżka. Jest on niewielki wykonany z tkaniny frotte od spodu podgumowanej ,a zakłada się go w prosty sposób na 4 gumki.Ocgraniacz na materac nadaje się do prania w pralce i jest w kolorze białym.Zarówno pokrowiec jak i ochraniacz na materac są w cenie po 30zł sztuka.

Dostawka-łóżko składane Como może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu. 

Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia. 

Łóżko posiada specjalne nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę naszej podłogi.

Dane techniczne łóżka polowego składanego : 

- Wymiary po rozłożeniu 80x190x40 cm (szerokość x długość x wysokość

- Wymiary po złożeniu: 80x90x34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac 10cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości - wymiary materaca - ok 184x80x10cm - kolor granatowy

- Rama wykonana z grubej rury stalowej o profilu okrągłym

- Stelaż wykonany z elastycznych desek - 15 szt.

- Dopuszczalne obciążenie - 100kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 19 kg

- Łóżko objęte jest gwarancją - aż 24 m-ce - 2 lata!! Gwarancja obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje uszkodzeń związanych z nieprawidłowym użytkowaniem łóżka, przeciążeniem konstrukcji, połamaniem lub wykrzywianiem stelaża. Jeśli deski uległy rozwarstwieniu nasza firma wymieni je Państwu bezpłatnie- jeśli zaś uległy pęknięciu lub złamaniu możecie Państwo zakupić u nas uszkodzony element i samodzielnie go wymienić.

Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! 

Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również bezpłatny serwis gwarancyjny ,oraz płatny pogwarancyjny . Łóżka są dostępne od ręki w naszym magazynie.


Sprzedaliśmy kilka tysięcy sztuk tych łóżek. Wiemy wszystko o tym modelu  łóżku. Zadzwoń i sprawdź nas.

Zajmie Ci 2 minuty złożenie zamówienia. Najlepsze ceny gwarantowane.

KUP TERAZ!

A good day starts from the good night's sleep in a comfortable bed !!!!

Folding Bed COMO

We offer you a stable and comfortable folding cot Como, which will provide your guests a comfortable night's sleep

If you are looking for a compromise - between price and quality of the bed - it is the perfect choice.

Folding bed COMO - is a combination of convenience, comfort and durability. Great bed of Italian production - is the ideal choice to live when you have to accept guests, or to the hotel, with not much space in the room. The bed thanks to its compact dimensions fit well into the room and will not take much space.

In addition, we suggest the purchase of a protective cover on the bed - when it is not in use. Our covers are sewn tailored specifically to each model bed. They are made from fabric that is easy to clean up with a damp cloth. When the bed is stored in the storage / basement / garage - easier to clean the cover rather than the entire bed and mattress with dust.

Folding bed Torino may also be purchased with additional medical cover - imposed on the mattress, so it can serve as an extra bed, eg. In the hospital.

Medical cover all the necessary approvals for disinfection - so it can be used in health care units.

Technical data folding bed Como:
Measurements when unfolded: 80x190cm + 30 cm heigth + 10 cm mattress' thickness
Folded measurements: Height 85 x width 80
The tube diameter of 1 inch and a thickness of 1.1 mm
Cot permissible load: 100 kg
Mattress foam (polyurethane) with dimensions 181 x 80 x 10 cm (length x width x thickness)
lining: a blend of cotton and polyester
15 flexible wooden slats (5-layer plywood)
Folded middle legs
Wheels for easy transport
Colours: navy blue
Weight 19 kg

We have sold these beds in thousands. We all know about them. Call us and try us.

It'll take 2 minutes of your time to submit your order. Best prices guaranteed.

BUY NOW!

INSTRUKCJA SKŁADANIA ŁÓŻKA/ BED'S ASSEMBLANCE MANUAL


Łóżko jest nowe i oryginalnie zapakowane oraz posiada gwarancję na 24 miesięcy. Łóżko jest zapakowane w karton firmowy (producenta), który jest integralną częścią produktu. Wszelkie zwroty lub reklamacje bez kartonu nie będą uwzględniane. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 600-296-999, 501-795-560 lub 22-663-00-65 oraz pod adresem e-mail pphwarzybok@gmail.com

Zapraszamy do zakupów.

ZADZWOŃ  ZAMÓW   NIE ZWLEKAJ!!!!

Wysyłamy łóżko do klientów w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy własnym środkiem transportu.


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Pocztex24 .Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub paragon wysłany mailem ,lub umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego łóżka z naszego magazynu w Warszawie na Żoliborzu przy ul. Głogowskiej 4, który  jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17. Prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o swojej wizycie.

Wszelkie pytania proszę kierować na pphwarzybok@gmail.com, lub pod numer (22)6630065, 501 795 569, 600 296 999.

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...