Wczytuję dane...
Model: lozkoskladane
Kod producenta: como
Waga produktu: 17 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

UDANY DZIEŃ ZACZYNA SIĘ OD NOCY PRZESPANEJ NA WYGODNYM ŁÓŻKU!!!!

 Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach oferujemy Państwu stabilne, składane i wygodne łóżko polowe Como, które zapewni Państwa gościom komfortowy sen. Jeśli szukacie Państwo kompromisu między ceną a jakością łóżka - to jest idealny wybór. Dostawka hotelowa COMO - to połączenie wygody, komfortu oraz wytrzymałości. Świetne łóżko produkcji włoskiej na stalowym stelażu i wewnątrz połączony deseczkami ze sklejki wielowarstwowej i grubym ok  10 cm materacem z wysokopuszystej pianki. Jest to idealny wybór do mieszkania gdy trzeba przyjąć gości, lub do hotelu, który nie ma dużo miejsca w pokoju. Łóżko dzięki swoim kompaktowym wymiarom świetnie zmieści się do pokoju a po złożeniu nie zajmie wiele miejsca.

Dodatkowo proponujemy zakupić pokrowiec ochronny przeciwkurzowy na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil, którą łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko oraz materac z kurzu. Dostawka-łóżko składane Como może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu. Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia. Łóżko posiada specjalne nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę naszej podłogi.

Dane techniczne łóżka polowego składanego :

- Wymiary po rozłożeniu 80x190x40 cm (szerokość x długość x wysokość

- Wymiary po złożeniu: 80x90x34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac ok 10 cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości

- wymiary materaca - ok 182x76x10cm

 kolor granatowy

- Rama wykonana z grubej rury stalowej o profilu okrągłym

- Stelaż wykonany z elastycznych desek - 15 szt.

- Dopuszczalne obciążenie - 100kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 19 kg

- Łóżko objęte jest gwarancją - aż 24 m-ce - 2 lata!!

Gwarancja obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje uszkodzeń związanych z nieprawidłowym użytkowaniem łóżka, przeciążeniem konstrukcji, połamaniem lub wykrzywianiem stelaża. Jeśli deski uległy rozwarstwieniu nasza firma wymieni je Państwu bezpłatnie- jeśli zaś uległy pęknięciu lub złamaniu możecie Państwo zakupić u nas uszkodzony element i samodzielnie go wymienić. Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również bezpłatny serwis gwarancyjny ,oraz płatny pogwarancyjny . Zwrotu zakupionego łóżka możecie Państwo dokonać pod warunkiem ,że łóżko nie ma śladów użytkowania,oraz jest dostarczone na adres naszego sklepu w oryginalnym,firmowym  karonie ,który jest integralną częścią produktu. Koszty dostawy zwrotnej  pokrywa Kupujący.Jednocześnie prosimy o dołączenie otrzymanego dokumentu zakupu  wraz z wypełnionym dokumentem odstąpienia od zakupu i podaniem numeru konta bankowego do dokonania  zwrotu wartości  towaru.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.