Wczytuję dane...
Waga produktu: 11 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 1 dni

Łóżko składane polowe KUBA - to kolejny w naszej ofercie model łóżka składanego na kółkach. Podobnie jak łóżko gościnne Como - jest to połączenie świetnej jakości i rozsądnej ceny.

Jest to łóżko przeznaczone dla osób, które lubią by ich sen był spokojny i  komfortowy, ale równie istotne jest by zajmowało mało miejsca po złożeniu.  

Łóżko / dostawka hotelowa Kuba to bardzo wygodne łóżko produkcji włoskiej na stalowym stelażu z dwunastoma deseczkami, z materacem o grubości 7 cm , z pianki o wysokiej gęstości.  Podstawowe różnice między modelem Kuba a Como to materac i stelaż. W modelu KUBA materac ma 7 cm, natomiast w Como jest 10 cm lub 13 cmStelaż łóżka Kuba po złożeniu, jest węższy, zajmuje tylko 21 cm- w porównianu do Como, zajmującego ok. 30 cm. Kuba po złożeniu nie zajmie wiele miejsca i dzięki swoim kompaktowym wymiarom świetnie zmieści się w każdym zakątku.

Materac schowany jest do wewnątrz stelaża tak, by z niego nie wystawał i jest zamknięty za pomocą specjalnego uchwytu. Materac nie jest połączony na stałe ze stelażem, rama łóżka posiada zabezpieczenia przed zsunięciem materaca z jednej strony.

Dodatkowo proponujemy uszyty na miarę z szarego wigofilu pokrowiec ochronny na złożone łóżko. Zapobiega on zakurzeniu materaca i ramy, gdy łóżko stoi nieużywane. 

By ochronić materac przed zalaniem lub zabrudzeniem proponujemy rozważyć zakup ochraniacza na materac z podgumowanej tkaniny frotte. W naszej ofercie znajdują się też prześcieradła na gumkę dopasowane do rozmiaru materaca.

Dostawka hotelowa Kuba może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu.

Dane techniczne dostawki KUBA:

-wymiary po złożeniu: 110 x 80 x 21 (wysokość x szerokość x długość w cm)

-wymiary po rozłożeniu (stelaż): 190 x 80 x 30 cm

-dopuszczalne obciążenie: 100 kg

-materac piankowy o wymiarach 182 x 80 x 7 (długość x szerokość x grubość w cm)

-poszycie: mieszanka bawełny i poliestru, kolor grafitowy

-12 elastycznych desek ze sklejki wielowarstwowej

-składane nogi

-waga: 11 kg

Instrukcja użytkowania

Zanim się położysz sprawdź czy zewnętrzne nóżki są do końca rozłożone.

1.Należy siadać zawsze na środkowej części łóżka

2.Nie wolno skakać i obciążać dynamicznie elementów łóżka

3. Łóżko jest przeznaczone dla osób o wadze nie przekraczającej 100kg.

4. Łóżko nie nadaje się  dla dzieci poniżej 3 lat.

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...