Wczytuję dane...
Model: Łóżko Kos z materacem
Waga produktu: 9 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 5 dni

Łózko polowe Kos jest mocnym i wytrzymałym łóżkiem, które jest wyprodukowane z myślą o zapewnieniu  wygodnego noclegu  dla naszych dorosłych gości. Dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu jest wygodne do przechowywania w małych mieszkaniach- zmieści się za przysłowiową firanką, oraz transportu. 

Stelaż łóżka w kolorze srebrnym jest wykonany z mocnej rury stalowej o średnicy 20 mm, która została jeszcze dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach tak by bez problemu wytrzymało osoby o wadze do 115 kg. Stelaż łóżka składanego pokryty jest atestowaną poliestrową tkaniną w kolorach ciemnych, odporną na warunki atmosferyczne.

Łóżko Kos jest produkcji polskiej i cechuje się dużą wytrzymałością, stabilnością i dzięki wysokim nóżkom jest wygodne do siadania i wstawania dla osób starszych. Dla Państwa wygody i komfortu przygotowaliśmy do łóżka nakładany materac wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 3 cm obszyty tkaniną bawełnianą w kolorze ciemnym . 

W celu wygodnego i estetycznego przechowywania łóżka proponujemy dokupić specjalnie przygotowaną dla tego modelu torbę -pokrowiec, która uchroni nasze łóżko przed zakurzeniem i zapewni wygodę w transporcie.

Wymiary łóżka

-długość 190 cm

-szerokość 77 cm

-wysokość 40 cm,

Wymiary po złożeniu samego łóżka

-długość 95 cm

-szerokość 77 cm

-grubość 10cm

-grubość łóżka z materacem 23 cm.

-Waga 8,5 kg-9kg

wykonanie-rurka stalowa o średnicy 20 mm i ściance 2 mm.

-Wytrzymałość do 115 kg.

Polecamy także zakup