Wczytuję dane...

Leżaki składane do worka małe i wygodne do noszenia na plaże.

Wreszcie nadchodzi ten wymażony dzień i szykujemy rzeczy niezbędne na wyjazd nad morze. Dzieci szykują swoje zabawki ,misie ,kubełki ,a my zajmujemy się ubraniami,kostiumami,parawanami,leżakami.

Wszystkie torby zostały już zostały zniesione do samochodu i już okazuje się ,że przygotowne fotele i stolik już się nie zmieszczą do bagażnika. Powstaje problem na czym będziemy siedzieć na plaży ,jak będziemy się opalać? Nagle przypomniałam sobie że  moja  babci zawsze nosiła ze sobą na plaże taki malutki leżak składany z lekkich rurek aluminiowych i on  składał się do pokrowca  i posiadał wygodny uchwyt taki że  można było nieść go nawet na ramieniu. Znalazłem ten leżak i rzeczywiście był to strzał w dziesiątkę. Zamiast dużych foteli zmieściliśmy  w bagażniku  maleńkie leżaki składane do worka na których wszyscy mogliśmy się wygodnie opalać na plaży. 

Jeśli wybieracie się na urlop polecamy zakup malutkich leżaków składanych do pokrowca,które zmieszczą się nawet w walizce, a na pewno w wypełnionym po brzegi bagażniku naszego samochodu