Wczytuję dane...

Łóżka składane z grubym materacem

Sortuj według:

Jeśli szukasz idealnego wygodnego łóżka składanego dla Gościa to pomożemy Ci rozwiązać problem !!!

Zapraszamy do naszego sklepu lozkapolowe.pl bo tylko u nas znajdziesz szeroki wybór  łóżek  polowych składane na kółkach  dla  osób  dorosłych i  dla dzieci. Mamy  w ciągłej sprzedaży łóżka o szerokości 80 cm i 90 cm, a także o różnych długościach i różnych grubościach materacy. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę  pod wskazany adres.

Łóżka składane na kółkach to popularnie nazywane Dostawki Hotelowe są produktami wysokiej jakości i wytrzymałości. Łóżka składane z materacem, i na kółkach są produkowane we Włoszech i są  wykorzystywane we wszystkich hotelach i apartamentach, pensjonatach, ośrodkach wczasowych, oraz prywatnych mieszkaniach jako dodatkowe miejsca noclegowe dla gości.  Dostawki hotelowe po złożeniu zajmują niewiele miejsca, ale za sprawą wygodnego materaca komfort odpoczynku jest wysoki. Jeśli rozwijacie Państwo swój biznes w branży hotelarskiej warto jest zainwestować w wygodne, komfortowe łóżka składane z grubym materacem, dzięki którym będziecie Państwo mogli przyjąć jednorazowo  większą ilość turystów.

Często słyszymy pytanie jak rozwiązać problem noclegu niespodziewanych gości? Nasza firma pomoże Państwu rozwiązać ten problem i dobierze odpowiedni model  wygodnego i solidnego łóżka składanego do Państwa potrzeb, oraz możliwości finansowych. 

Warto podkreślić, że  w razie nagłej potrzeby  oferujemy  możliwość wynajmu dostawek . 

Łóżka polowe, składane z grubym materacem znajdziecie Państwo także w szpitalach -posiadają  one niezbędne atesty, a także korzystają z nich służby zarządzania kryzysowego.