loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt

Odbiór zamówionych łóżek jest możliwy z magazynu hurtowni 01-743 Warszawa ul. Głogowska 4, tylko po wcześniejszym umówieniu się.

W sprawie zakupów indywidualnych prosimy również o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Odbiory osobiste możliwe są w godzinach 10-16,30 jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Zamowienia telefoniczne przyjmujemy  w godzinach od 9 do 19

ZADZWOŃ ! ZAMÓW !

Hurtownia

Tel/fax- 22 663-00-65

501 795 569- BARBARA

600 296 999- PAWEŁ

533 327 723- KRZYSZTOF

607 312 742- MANUELA

PORADNIK

Aby jak najprościej ułatwić Państwu  zakup w naszym sklepie, chcielibyśmy przestawić kilka praktycznych porad, które mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji  i wyborze  naszego  produktu. Po szczegółowe informacje o danym produkcie (takie jak wymiary czy materiał z jakiego jest wykonany) proszę udać się na stronę konkretnego produktu.

Łóżka polowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 5 kategorii z gatunku łóżka składane, które różnią sie między sobą  konstrukcją  i przede wszystkim wytrzymałością .

1.Łóżka  składane wykonane z rury  aluminiowej i stalowej

2.Łóżko polowe typ profesjonalny – wojskowe i szpitalne

3.Łóżko  składane  na kółkach typ dostawka hotelowa z grubym materacem o nazwach Roma, Como i Torino,Tokyo i Luksor.

Łóżka ze stelażem stalowym i różną grubością materaca ,

- Łóżko polowe  o nazwie  IBIZA posiada  stelaż stalowy i materac   o grubości 3cm  przymocowany do stelaża przy pomocy  sprężyn.Łóżko  to jest przeznaczone dla osób o wadze do 90kg, LOZko to posiada regulowany zagłówek.

Łóżko składane  polowe o nazwie KRETA posiada stelaż stalowy wypełniony deseczkami , oraz materac o grubości 5cm. Łózko Kreta jest przeznaczone dla osób o wadze do 100kg i nie posiada ruchomego zagłówka,ale jest wygodne w użytkowaniu domowym,bo nie zajmuje dużo miejsca.

Łóżko składane polowe  o nazwie RODOS posiada stelaż stalowy wypełniony siatką ,oraz materac o grubości 5cm. Jest to łóżko bardziej miękkie do spania niż łóżko KRETA,ale wymiarami  i wytrzymałością są do siebie bardzo podobne.Oba modele KRETA i RODOS nie mają możliwości regulowania zagłówka.

 Łóżko aluminiowe

Łóżko aluminiowe jest  łóżkiem,które zabiera po złożeniu najmniej miejsca,a jednocześnie jest wytrzymałe.  Dzięki aluminiowemu stelażowi jest bardzo małe, lekkie i łatwo się składa. Dostępne jest w kilku  kolorach takich przy czym najpopularniejsze to  granat. Do łóżka możliwe jest dokupienie materaca o grubości 3cm. Jest to najlżejsze  i najmniejsze łóżko w naszej ofercie.Łóżko aluminiowe jest przeznaczone dla osób o wadze do 100kg.  Łóżko to może nam służyć nie tylko do spania dla gościa ,ale także będzie przydatne  do opalania na plaży czy działce.Ten model bardzo często jest kupowany przez rodziców  do nocowania w szpitalu przy chorym dziecku.

 

Łóżka  profesjonale typ wojskowy lub szpitalny są najbardziej  niezawodne i wytrzymałe z oferowanych przez nas łóżek. Konstrukcja łóżka profesjonalnego zapewnia wytrzymałość do140kg, a materac jest przymocowany do stelaża przy pomocy  elastycznych pasów. Łóżko posiada pięciostopniową regulację zagłówka i sprawdza się zarówno w obiektach turystycznych jak i w koszarach i szpitalach. Posiada atest higieniczny. Polecamy ten rodzaj łóżka.

 Łóżko typu ROMA COMO i TORINO,TOKYO i LUKSOR   znajdują zastosowanie nie tylko w domu, ale główniej jako dostawki hotelowe. Posiadają materac o grubości 10cm, a ich stelaże są wyposażone w kółka, które ułatwiają przesuwanie łóżek.Model łóżka ROMA posiada tylko cieńszy materac o grubości 8cm.Dostawki różnią się między sobą konstrukcją stelaża i wytrzymałością, natomiast materac wszystkie mają grubości 10cm. ŁÓżko Como posiada poprzeczne, drewniane, elastyczne deseczki, natomiast stelaż łóżka Torino jest na sprężynach.Łóżka Como i Torino nie mają możliwości podnoszenia zagłówka. Model łóżka z możliwością podnoszenia zagłówka, materacem o grubości 10cm i stelażem z deseczek ma nazwę TOKYO. Wszystkie te modele te są przeznaczone dla osób o wadze do 100kg. Tylko Dostawka Hotelowa LUKSOR posiada wzmocniony stelaż ,który jest w stanie utrzymać osoby o wadze do 125kg.

Leżaki plażowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór leżaków, które mogą się różnić zarówno konstrukcją jak i materiałem. To, jaki Państwo wybierzecie zależy tylko i wyłącznie od Państwa upodobania. Poniżej znajduje się kilka uwag odnośnie naszych ofert, które przybliżą Państwu nasz asortyment.

 Leżaki aluminiowe – najważniejszą zaleta to fakt ,że są bardzo lekkie i nierdzewne. Większość z nich składa się „na pół”, część z nich posiada również możliwość rozłączenia rurek i schowanie ich do pokrowców, przez co zajmują bardzo mało miejsca.W naszej ofercie znajdziecie Państwo 2 rodzaje leżaków plażowych 1-pozycyjne z drewnianym podłokietnikiem lub 2-pozycyjne tzw. fotelo-leżaki, ponieważ mogą być używane jako wygodne krzesełko z wysokim oparciem lub jako wygodny leżak służący do opalania.

 Leżaki stalowe – są cięższe niż aluminiowe, ich cena jednak jest niższa. Podobnie jak aluminiowe, mogą być składane do pokrowca i/lub na pół.

Tkaniny – leżaki z naszej oferty posiadają wiele różnych, kolorowych tkanin. Może to być tkanina bawełniana w kolorach tęczy, muszli, kolorowych pasów i inne lub batylina (tkanina siatkowa) w kolorach m.in. granatu, bordo czy zielonym.

 Podłokietniki -   leżaki mogą się również różnić podłokietnikami. Mogą być zrobione z drewna lub paskowe. Leżaki z podłokietnikami paskowymi są lżejsze, lecz podłokietniki drewniane gwarantują większą wygodę podczas siadania  i wstawania.

 Najbardziej popularnym leżakiem w obecnej ofercie są leżaki aluminiowe składane do torebki.

Często wielu z nas nie może sobie pozwolić na dłuższy wyjazd wakacyjny nad morze czy nad jezioro,ale w słoneczne popołudnia nawet w mieście można skorzystać z uroków letniego słońca .Z naszymi leżakami skladanymi do pokrowca można podróżować rowerem do parku,czy udać się pieszo na wycieczkę nad wodę lub do lasu.Często wyjeżdzamy tylko na weekendy na działkę i tu również bardzo przyda się nam wygodny leżak lub krzesełko. Na działkę poleciła bym zakup wygodnego fotela wielopozycyjnego z grubym materacem.Po ciężkim dniu pracy każdemu z nas miło będzie choć chwilę poleniuchować z nogami do góry-oczywiście dla naszego zdrowia. Taki fotel zapewni nam chwilę luksusu odpoczynku na działce ,a nawet na balkonie.

Jeśli ktoś z Państwa wybiera się na urlop pod namiot niezbęnie powinien zakupić mały składany stolik aluminiowy i wygodne krzesełka lub 2 pozycyjne leżki,które posłużą jako krzesełko i jako leżak .