Wczytuję dane...
Współpraca - O nas

Historia

Sklep lozkapolowe.pl ma wieloletnią historię handlową.

Początki jego działalności to rok 1987 kiedy to firma zajmowała się gównie produkcją rzemieślniczą. W 1990 właścicielka zmieniła profil i w ramach firmy rodzinnej "Camping-Sport" zaczęła rozwijać aktywność w branży kempingowo-turystycznej, poprzez dystrybucję i sprzedaż takich artykułów jak leżaki, łóżka polowe, fotele turystyczne i wędkarskie, karimaty oraz inne akcesoria sportowo-turystyczne. Firma do dziś z sukcesem funkcjonuje w branży turystycznej, specjalizując się zwłaszcza w segmencie łóżek składanych. 

PPH Barbara Warzybok to firma rodzinna, w tej chwili pracuje w niej już trzecie pokolenie. Kameralny zespół i bliska współpraca wewnątrz niego sprawia, że obieg informacji oraz rozwiązywanie problemów przebiega szybko i sprawnie, nie utykając w meandrach korporacyjnych zależności ;)

W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo szeroki wybór łóżek: od najprostszych, składanych polówek w bardzo atrakcyjnej cenie, po dostawki hotelowe najwyższej jakości, wyprodukowane dla nas we Włoszech, zadowalające najbardziej wymagających z naszych klientów, takich jak cztero- i pięciogwiazdkowe hotele.  Posiadamy też cały wachlarz produktów pośrednich, wsród których każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb. 

Staramy się dokładać wszelkich starań, aby ułatwić naszym klientom wybór towarów najbardziej odpowiadających im potrzebom. Nasza oferta jest na tyle szeroka i elastyczna, że zamawiają u nas zarówno osoby fizyczne jak i pensjonaty, urzędy, hotele, szpitale i wiele innych organizacji czy instytucji.  Jednocześnie dbamy o jakość sprzedawanych przez nas artykułów, będąc w stałym kontakcie z fabrykami produkującymi nasze łóżka. Produkcja ma miejsce w Europie, co zapewnia nam sprawne i szybkie dostawy.

Co więcej, możemy wyprodukować łóżka inne, niż te znajdujące się w naszej standardowej ofercie, jeżeli zgłoszą Państwo takie zapotrzebowanie. Dostarczaliśmy naszym klientom np. łóżka piętrowe lub łóżka z materacami innej grubości niż te znajdujące się w stałej sprzedaży. Produkcja niestandardowa jest możliwa przy zamówieniach powyżej 10 sztuk. W takich przypadkach zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. 

Referencje