Wczytuję dane...

Jakie Łóżko polowe wybrać do małego mieszkania ?

Przyjeżdzają goście na kilka dni  i chcieliby się zatrzymać i spędzić z nami troszkę czasu.   Pragniemy ich przyjąć w naszym malutkim mieszkaniu w którym nie mamy żadnego wolnego łóżka. Zaczynamy więc poszukiwania początkowo w sklepie a póżniej w internecie. Propozycji znajdujemy wiele ,ale tak na prawdę nie możemy podjąć szybkiej decyzji. Łóżka różnią się od siebie wymiarami, wytrzymałością i grubością materaca . 

Nasza firma specjalizuje się  od wielu lat w sprzedaży składanych łóżek polowych i stąd chcielibyśmy pomóc Państwu rozwiązać ten problem. Jeśli mamy małe mieszkanie  przy wyborze łóżka  ważną sprawą będą jego wymiary po złożeniu  umożliwiające przechowywanie go za przysłowiową firanką. Drugim elementem nie mniej ważnym jest wygoda spania, oraz cena łóżka. Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie ,w którym decydującą jest cena to propozycja nasza jestnastępująca proszę zdecydować się na łóżko Ibiza lub Kos. Oba modele są możliwe do schowania za przysłowiową firanką  . Łóżko Kos  ma wytrzymały stelaż ale nie posiada materaca, natomiast łóżko Ibiza posiada cienki materac o grubości ok 3 cm i co ważne regulowany zagłówek. Łóżko Jeśli zdecydujecie się Państwo na łóżko Kos , lub Ibiza to proszę nie zapomnieć o zakupieniu dodatkowo torby-pokrowca, który to ułatwi nam problem przechowywania łóżka i zabezpieczeniem przed zakurzeniem materaca.

Jeśli decydującym  kryterium  będzie   wygoda spania i konieczność dalszego przechowywania w małym mieszkaniu za firanką to wybór powinien paść na łóżko profesjonalne -wojskowe WP5/2. 

Jest to niezawodne  i super wytrzymałe łózko  produkcji polskiej ,skonstruowane tak żeby można było długofalowo na nim wygodnie spać. Jest to łóżko najczęściej kupowane przez wojsko, straż , policję oraz służby zarządzania kryzysowego. 

Tkanina którą pokryty jest materac łóżka jest tkaniną poliestrową o wysokiej wytrzymałości odporna na zabrudzenia i łatwa do czyszczenia. Łóżko wojskowe posiada regulowany zagłówek i jest tak zrobione by materac połączony ze stelażem przy pomocy specjalnych gumowych linek dopasowywał się do wagi osoby odpoczywającej.