Wczytuję dane...

Łóżko dla rodziców do szpitala

Łóżko dla rodziców do szpitala

Czy pamiętacie tę noc pełną niepokoju o zdrowie swojego dziecka i konieczność spędzenia jej na krześle lub ewentualnie na podłodze obok łóżeczka?
Czy zastanawialiście się Państwo czy w dzisiejszych czasach szpital może zapewnić  opiekunom najmłodszych ciężko chorych dzieci godne warunki dla ich opiekunów w ciągu nocy? Wiemy ,że sale są przepełnione,że brakuje miejsca ,ale pozwólmy Rodzicom spędzić niejednokrotnie wiele nocy na łóżku składanym na dzień. Wiele szpitali stworzyło już godne warunki dla rodziców przykładowo w Szpitalu w Rzeszowie, w Poznaniu w Katowicach zakupione zostały specjalnie skonstruowane i dostosowane do warunków szpitalnych łóżka składane niewielkich rozmiarów wygodne ,ale co najważniejsze z możliwością dezynfekcji i sterylizacji.Postarajmy się,aby we wszystkich szpitalach w Polsce na oddziałach pediatrycznych, oraz wszędzie tam gdzie leczone sa małe dzieci rodzice mieli godne warunki do opieki w nocy. Zmobilizujmy dyrekcję szpitali ,aby zakupiła i udostępniła rodzicom specjalne łóżka składane.http://lozkapolowe.pl/c/26/lozka-skladane-dla-szpitali-i-sluzb-medycznych.html lub zapewniła specjalne fotele z podnóżkami przymocowanymi  tylko na noc http://lozkapolowe.pl/wygodny-fotel-wedkarskif5-z-podnozkiem-sklep-warszawa.

W bieżącym roku Fundacja Agory przeznacza  pieniążki zebrane  z 1% naszych podatków na akcję Szpital Przyjazny Rodzicom. Więcej o tej inicjatywie mozecie przeczytać na stronach fundacjihttp://www.fundacjaagory.pl/strona.php?p=8  Jest to incjatywa godna poparcia przez kazdego z nas tym bardziej ,że nic nas nie kosztuje oprócz przekazania 1% naszego podatku. O tej akcji przeczytać mozecie Państwo na łamach Gazety Wyborczej oraz w dodatku Wysokie Obcasy.