Wczytuję dane...

LEŻAKI PLAŻOWE-jak wybrać właściwy leżak?

Wkrótce przyjdzie do nas  wiosna ,a z nią piękne ciepłe i słoneczne dni.

Nasz organizm potrzebuje wygrzać się na słońcu ,a jednocześnie spragnieni  jesteśmy komfortowego wypoczynku na łonie natury .  Jak odpoczywamy  leżąc na kocu, lub  ręczniku  przeszkadza nam  mokry piasek i póżniej boli nas kręgosłup. Więc  gdy wyjeżdżamy poza miasto nad wodę lub do lasu zastanawiamy się nad zakupem wygodnego leżaka, który jeszcze spełniał by inne nasze wymagania .Nasz leżak powinien być

-lekki /wygodny do przenoszenia/

  -mały /niewielkich rozmiarów/

-składany

-zajmować mało miejsca

-posiadać  wygodne do wstawania podłokietniki

-wygodny i wytrzymały.

-tani

-nierdzewny.

Dobrym i bardzo praktycznym rozwiązaniem jest leżak aluminiowy składany do pokrowca.

Ten model leżaka kojarzy nam się z czasami PRL-u, kiedy w sklepach nie było dużego wyboru artykułów turystycznych.  Leżak aluminiowy składany do pokrowca  jest bardzo praktyczny i popularny nawet 30 lat póżniej.

Mieści się w walizce, w bagażniku ,a póżniej w każdej szafie.  Możemy zawsze go mieć ze sobą i nawet każde dziecko będzie mogło go przenosić na plażę. Jest bajecznie kolorowy co sprawia ,że ładnie się prezentuje na plaży.   Wygodne drewniane podłokietniki powodują, że wygodnie z leżaka się wstaje i siada. Leżak  składany do worka jest produkowany w wielu atrakcyjnych tkaninach bawełnianych, oraz tkaninach polietylenowych tzw siatka, która to jest przewiewna, szybkoschnąca i nie przyjmuje wody.

Leżak skladany można zawsze  wykorzystać do  relaksu  i odpoczynku na działce, balkonie czy tarasie.

Jeśli ktoś potrzebuje większej wygody polecamy zakup  aluminiowego lekkiego krzesełko-leżaka z drewnianym podłokietnikiem.

Fotelo-leżaki  ważą też niewiele ponad 2 kilogramy ,ale za to są większe ,ale zajmują w bagażniku też niewiele miejsca. Są idealne do opalania, czytania książki ,i można je dodatkowo wykorzystać jako wygodne lekkie krzesełko z wysokim oparciem.

Oba modele leżaków są wyprodukowane z aluminium  i są w cenie nieprzekraczającej 200zł.

Polecam ten zakup.