Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.5 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Poczuj smak lata z najmniejszym leżakiem skladanym do worka !!!

Wszyscy kochamy  pierwsze ciepłe promienie słoneczne i każdy z nas chciałby po długiej  zimie choć przez chwilę wystawić buzię do słońca. Najprościej można to zrobić zabierając  ze  sobą na działkę, lub na wycieczkę mały poręczny i super lekki leżak składany do pokrowca rodem niczym  z PRLu.  Dla przypomnienia proponujemy Państwu wygodny, mały, składany leżak plażowy wykonany z rurki aluminiowej pokrytej mocną i kolorową tkaniną bawełnianą.  Leżak można bardzo szybko rozłożyć, a ponieważ mieści się w malutkim pokrowcu wspaniale nadaje się na wszystkie wycieczki i wyjazdy nawet samolotowe bo zmieści się nam do niewielkiej torby czy walizki. Leżak aluminiowy składany do pokrowca  zajmuje bardzo niewiele miejsca i dzięki temu zawsze możemy go mieć ze sobą. Leżak w  dostępny jest z tkaninią  w kolorze granatowym, lub czerwonym.- tak  jak na zdjęciu. Leżak plażowy posiada wygodny podłokietnik z kolorowej taśmy i waży jedynie około 1,5 kg.

DOSTĘPNE KOLORY TKANINY: GRANAT,  CZERWONY

PONIŻSZE ZDJĘCIA SĄ TYLKO ZDJĘCIAMI PODGLĄDOWYMI! NIE MAMY WPŁYWU NA KOLOR TORBY!


Wymiary po złożeniu do pokrowca: 64x20x6cm.

Wymiary leżaka:wysokiść 30cm, szerokość (siedzisko) 42cm, długość 90cm

Wymiary tkaniny: długość całkowita- 118cm; długość po przełożeniu rurki- 107cm; szerokość- 38 cm

Dopuszczalne obciążenie- 100 kg

KOSZTY PRZESYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy o świadczeniu usług pocztowych w jego imieniu i na jego rachunek. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub firmy kurierskiej DPD. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z naszą ofertą łóżek polowych ,oraz pozostałych modeli leżaków.

 Zapraszamy do zakupów.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego produktu z naszego magazynu znajdującego się w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17. Jednocześnie zawsze prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojego przyjazdu. Zadzwoń 501 795 569 lub 600 296 999

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...