Wczytuję dane...

COMO PREMIUM - MATERAC ok. 13cm.

Łóżko składane COMO Premium to kolejna nowość w naszej ofercie. Idealny kompromis komfortu, jakości i ceny.  

Łóżko COMO jest mniejsze i lżejsze od klasycznych dostawek hotelowych dzięki lżejszej ramie wykonanej z okrągłej rurki stalowej, jednocześnie zapewnia taki sam komfort dzięki 15 sprężystym deseczkom z wielowarstwowej sklejki które chronią materac przed zapadaniem się oraz, przede wszystkim, dzięki grubemu około 13 centymetrowemu komfortowemu materacowi stosowanemu w dostawkach klasy Premium. 

Konstrukcja COMO jest też bardziej kompaktowa w porównaniu do klasycznych dostawek, co ułatwia jego przechowywanie przy niewielkiej ilości miejsca. Nóżki łóżka posiadają nakładki antypoślizgowe, zabezpieczające też podłogę przed zarysowaniem i kółka ułatwiające przesuwanie dostawki w stanie złożonym. Łóżko turystyczne Como Premium jest najczęściej kupowanym łóżkiem do niewielkich pokoi hotelowych ,apartamentów i domków letniskowych ,których właściciele kierują się dbałością o wygodę odpoczynku swoich gości.Dostawka hotelowa Como Premium jest świetnym wyborem dodatkowego łóżka dla gości zarówno do naszych domów jak i hoteli.

Dodatkowo otrzymujecie Państwo od naszej firmy do każdego łóżka COMO PREMIUM  pokrowiec antykurzowy .

Już po pierwszej przespanej nocy będziesz czuł się  wyspany i wypoczęty  i radośnie rozpoczniesz nowy dzień. Jeśli chcesz zapewnić Swoim gościom komfortowy wypoczynek i zdrowy  sen to mamy dla Ciebie rozwiązanie problemu :

-zainwestuj w zakup łóżka Como Premium, a już na zawsze pozbędziesz się uwag o niewygodnym łóżku i obolałym kręgosłupie.

-zawsze będziesz przygotowany na  przyjazd niespodziewanych gości, ponieważ wygodne dodatkowe  łóżko będzie gotowe do użytku w jednej chwili.

Jak większość naszych łóżek, COMO jest wyprodukowane we Włoszech. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 188 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 36 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x ok.13 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 14,5 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...