Wczytuję dane...

Łóżko składane COMO PREMIUM - MATERAC ok. 13cm.

Jeśli macie Państwo problem z przenocowaniem dodatkowych gości w domu , hotelu, czy ośrodku to ta oferta  pomoże w rozwiązaniu tego problemu. 

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na łóżko polowe COMO Premium, które  to jest  kolejną nowością  w naszej ofercie.Łóżko składane Como Premium to idealny kompromis komfortu, jakości i ceny.  

Łóżko  gościnne COMO jest mniejsze i lżejsze od klasycznych dostawek hotelowych dzięki lżejszej ramie wykonanej z okrągłej rurki stalowej, jednocześnie zapewnia taki sam komfort dzięki 15 sprężystym deseczkom z wielowarstwowej sklejki które chronią materac przed zapadaniem się oraz, przede wszystkim, dzięki grubemu około 13 centymetrowemu wygodnemu  materacowi stosowanemu w dostawkach klasy Premium. 

Konstrukcja  łóżka składanego COMO jest też bardziej kompaktowa w porównaniu do klasycznych dostawek, co ułatwia jego przechowywanie przy niewielkiej ilości miejsca. Nóżki łóżka posiadają nakładki antypoślizgowe, zabezpieczające też podłogę przed zarysowaniem i kółka ułatwiające przesuwanie dostawki w stanie złożonym. Łóżko turystyczne  polowe Como Premium jest najczęściej kupowanym łóżkiem do niewielkich pokoi hotelowych ,apartamentów i domków letniskowych ,których właściciele kierują się dbałością o wygodę odpoczynku swoich gości.Dostawka hotelowa Como Premium jest świetnym wyborem dodatkowego łóżka dla gości zarówno do naszych domów jak i hoteli.

Do każdego łóżka  polowego COMO PREMIUM otrzymujecie Państwo  w zestawie  pokrowiec antykurzowy .

Już po pierwszej przespanej nocy Państwa goście  będą się  czuli  wyspani i wypoczęci by  móc  radośnie rozpocząć  nowy dzień.

Jeśli chcesz zapewnić Swoim gościom komfortowy wypoczynek i zdrowy  sen to mamy dla Ciebie rozwiązanie problemu :

-zainwestuj w zakup łóżka Como Premium, a już na zawsze pozbędziesz się uwag o niewygodnym łóżku i obolałym kręgosłupie.

-będziesz rano wstawać wyspany i wypoczęty 

-zawsze będziesz przygotowany na  przyjazd niespodziewanych gości, ponieważ wygodne dodatkowe  łóżko będzie gotowe do użytku w jednej chwili.

-będziecie Państwo mogli rozwinąć swój biznes hotelarski zwiększając swoje możliwości zakwaterowania  dodatkowych gości.

-pozbędziesz się problemu z bezsennością i niewygodnego łóżka.

-Wysyłamy łóżka pod wskazany adres i pozbywasz się problemu z poszukiwaniem łóżek po sklepach

Jak większość naszych łóżek, COMO jest wyprodukowane we Włoszech. 

Jeśli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek  pytania  ,które łóżko najlepiej będzie pasowało do Państwa indywidualnych potrzeb to zadzwońcie do nas 501795569  lub napiszcie - zawsze chętnie pomożemy i udzielimy szczegółowych informacji.

Do łóżka proponujemy zakup dodatkowych akcesoriów

-kpl pasów łączących materac ze stelażem

-prześcieradło

-ochraniacz wodoodporny z tkaniny frotte lub molton

-zestaw pościeli lub koc 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 188 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu łóżka (szerokość x długość x wysokość): 80 x 104,5 x 30cm

- Wymiary opakowania po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 85 x 35 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 80 x 180 x ok. 13 cm

- Dopuszczalne obciążenie statyczne: 100 kg

- Waga: ok. 14,5 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

Gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionych łóżek prosto pod wskazany adres.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...