Wczytuję dane...
Model: zestawpremiumpokrowiecpasy
Waga produktu: 15 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni
EAN: 8020768790007

Łóżko składane COMO Premium to kolejna nowość w naszej ofercie. Idealny kompromis komfortu, jakości i ceny.  

COMO jest mniejsze i lżejsze od klasycznych dostawek hotelowych dzięki lżejszej ramie wykonanej z okrągłej rurki stalowej, jednocześnie zapewnia taki sam komfort dzięki 15 sprężystym deseczkom z wielowarstwowej sklejki w dnie łóżka oraz, przede wszystkim, dzięki grubemu na 13 centymetrów, komfortowemu materacowi stosowanemu w dostawkach klasy Premium. 

Konstrukcja COMO jest też bardziej kompaktowa w porównaniu do klasycznych dostawek, co ułatwia jego przechowywanie przy niewielkiej ilości miejsca. Nóżki łóżka posiadają nakładki antypoślizgowe, zabezpieczające też podłogę przed zarysowaniem i kółka ułatwiające przesuwanie dostawki w stanie złożonym. 

Jeżeli jest potrzeba, by zabezpieczyć materac również przed zsuwaniem się na boki, można dokupić zestaw pasów mocujących go do stelaża.

Pasy są regulowane, więc pasują do różnych grubości materaca. Uszyte są z mocnej, poliestrowej taśmy nośnej. Zapinane przy pomocy solidnej klamry produkcji polskiej. 

Pokrowiec na łóżko to niezbędne akcesorium do przechowywania dostawek, gdy są one nieużywane.  Wykonany z tkaniny  wigofil w kolorze szarym ,który  zabezpiecza ramę i materac przed zakurzeniem i zabrudzeniami. 

Jak większość naszych łóżek, COMO jest wyprodukowane we Włoszech. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 188 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 36 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x 13 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 14,5 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.