Wczytuję dane...
Model: 90x200premiumpokrowiec
Kod producenta: 90x200premium
Waga produktu: 18 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 3 dni
EAN: 8020768130018

Komfortowe łóżko składane LUXOR PREMIUM  200 X 90 cm z materacem o grubości 13 cm i pokrowcem Gratis !!!

Dostawka hotelowa LUXOR PREMIUM to najwygodniejsze  łóżko  składane które znajdziecie Państwo  w naszej ofercie.  Lóżko Luksor Premium  jest wyprodukowane specjalnie na nasze zamówienie i wyróżnia się najgrubszym materacem dostępnym na rynku, o grubości aż ok 13 cm!  Materac Premium zapewnia  najwyższy komfort snu dzięki użytym w nim materiałom: wysokopuszystej piance o dużej gęstości, idealnie układającej się do ciała i obszytej  przepikowaną, pogrubioną tkaniną z dodatkową, spodnią warstwą otuliny. 

Materac spoczywa na stalowym stelażu, wykonanym ze wzmocnionego prostokątnego profilu malowanego proszkowo, z dnem wypełnionym deseczkami ze sklejki wielowarstwowej, co pozwala na maksymalne obciążanie łóżka do 120 kg. 

Po złożeniu stelaż blokowany jest za pomocą specjalnego uchwytu, zapobiegającego samoistnemu otwieraniu się łóżka jak i wysuwaniu się z niego materaca. Materac nie jest połączony na stałe ze stelażem, rama łóżka swoją budową zabezpiecza  materac przed zsunięciem się  z przodu i z tyłu. Stelaż łóżka Luksor posiada system automatycznego otwierania i składania nóżek, co jest bardzo wygodne podczas jego użytkowania. Do  łóżka otrzymujecie Państwo w Gratisie pokrowiec na złożone łóżko, który to jest niezbędny podczas przechowywania nieużywanego łóżka.

Pokrowiec na łóżko to niezbędne akcesorium do przechowywania dostawek, gdy są one nieużywane ,Jest on  wykonany z tkaniny  wigofil  w kolorze szarym ,który to  zabezpiecza ramę i materac przed zakurzeniem i zabrudzeniami. 

Każde łóżko LUXOR posiada nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę podłogi ,oraz kółka ułatwiające jego przesuwanie w pozycji złożonej. Łóżko Luksor z pokrowcem antykurzowym ,oraz z materacem klasy Premium jest  wykorzystywane jako komfortowa dostawka hotelowa dla gości we wszystkich pięciogwiazdkowych hotelach ,apartamentach ,a także w pokojach gościnnych. 

Dane techniczne łóżka: 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  90 x 200 x 43 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x głębokość): 90 x 110 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 185 x 90 x ok. 13 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 120 kg

- Waga: ok. 18 kg

Łóżka mają certyfikat TÜV!

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA

LUXOR PREMIUM WARIANT 1

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4 x kółka, 4 x nakrętki, 4 x nakładki plastikowe

3. Wkładamy kółka w otwory nóg na środku ramy i od góry zakładamy nakrętki.

4. Plastikowe nakładki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...