Wczytuję dane...
Model: skladanepremium
Waga produktu: 13 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Łóżko składane na kółkach Torino 190 x 80 cm z materacem klasy PREMIUM o grubości ok 13 cm i pokrowcem .

Łóżko składane TORINO - to bliźniaczy model Como - połączenie świetnej jakości i rozsądnej ceny. Oba modele są również dostępne w wersji PREMIUM, z jeszcze grubszym i wygodniejszym materacem. 

Torino PREMIUM ma identyczną jak zwykłe Torino ramę,  zbudowaną z okrągłego profilu stalowego, a jego dno wypełnione jest stalową siatką. Konstrukcja ta sprawia, że TORINO jest bardziej miękkie niż łóżka z dnem na deseczkach.

Siatka jest też bardziej wytrzymała w przypadku dynamicznego siadania lub podskakiwania niż deski, dlatego jest lepszym i bezpieczniejszym wyborem, jeżeli mają na nim spać dzieci. 

Torino w wersji PREMIUM podobne jest  więc do klasycznych polówek, jednak gruby,około 13 centymetrowy materac z wysokopuszystej pianki zapewnia nieporównywalny do nich komfort snu. Wyposażone jest też w kółka, ułatwiające jego przesuwanie, gdy jest złożone.  Wyprodukowano we Włoszech. Do łóżka otrzymujecie Państwo   pokrowiec na złożone łóżko wykonany z tkaniny wigofil w kolorze szarym, który zabezpieczy  łożone łóżko przed zakurzeniem i zabrudzeniem materaca.

Łóżko Torino z materacem Premium jest najczęściej kupowanym łóżkiem do hoteli i pensjonatów z przeznaczeniem na dodatkowe łóżko do pokoi  dla dzieci. Jeśli nasi Klienci pytają nas ,które łóżko wybrać na dostawkę dla dzieci zawsze proponujemy model łóżka Torino na stelażu siatkowym ,który to jest bardziej miękki i sprężysty co jest niewątpliwie jego zaletą jeśli kładziemy na nim dzieci. Do każdego modelu łóżka składanego zawsze proponujemy zakup dodatkowo kpl pasów łączący na stałe materac ze stelażem. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 190 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x ok.13 cm, kolor biały

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 13 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...