Wczytuję dane...
Model: skladanepremium
Waga produktu: 15.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni
EAN: 8020768200988

Łóżko składane na kółkach Torino 190 x 80 cm z materacem klasy PREMIUM o grubości ok 13 cm i pokrowcem .

Jeśli spodziewasz się gości to spróbujemy pomóc Ci rozwiązać Twój problem !!!

Chcielibyśmy zaproponować Państwu Łóżko składane TORINO -które jest  bliźniaczym modelem łóżka gościnnego Como - oba zaś stanowią  połączenie świetnej jakości i rozsądnej ceny. Oba modele są również dostępne w wersji PREMIUM, z jeszcze grubszym i wygodniejszym materacem. 

Torino PREMIUM ma identyczną jak zwykłe Torino ramę,  zbudowaną z okrągłego profilu stalowego, a jego dno wypełnione jest stalową siatką. Konstrukcja ta sprawia, że TORINO jest bardziej miękkie niż łóżka z dnem na deseczkach.

Siatka jest też bardziej wytrzymała w przypadku dynamicznego siadania lub podskakiwania niż deski, dlatego jest lepszym i bezpieczniejszym wyborem, jeżeli mają na nim spać dzieci. 

Łóżko polowe składane Torino w wersji PREMIUM podobne jest  więc do klasycznych polówek, jednak gruby, około 13 centymetrowy materac z wysokopuszystej pianki zapewnia nieporównywalny do nich komfort snu. Wyposażone jest też w kółka, ułatwiające jego przesuwanie, gdy jest złożone.  Wyprodukowano we Włoszech. Do łóżka otrzymujecie Państwo   pokrowiec na złożone łóżko wykonany z tkaniny wigofil w kolorze szarym, który zabezpieczy  łożone łóżko przed zakurzeniem i zabrudzeniem materaca.

Łóżko polowe składane Torino z materacem Premium jest najczęściej kupowanym łóżkiem do hoteli i pensjonatów z przeznaczeniem na dodatkowe łóżko do pokoi  dla dzieci. Jeśli nasi Klienci pytają nas ,które łóżko wybrać na dostawkę dla dzieci zawsze proponujemy model łóżka Torino na stelażu siatkowym ,który to jest bardziej miękki i sprężysty co jest niewątpliwie jego zaletą jeśli kładziemy na nim dzieci. Do każdego modelu łóżka składanego  proponujemy zakup dodatkowych akcesoriów

 kpl pasów łączących na stałe materac ze stelażem,

 ochraniacz na materac,

prześcieradło ,

zestaw pościeli.

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 190 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x ok.13 cm, kolor biały

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 13 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę zamówionego łóżka prosto pod wskazany adres.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...