Wczytuję dane...
200x80 ŁÓŻKO składane TOKIO regulowany zagłówek i pokrowiec
affix-image
575,00 PLN

Łóżko TOKIO to połączenie wszystkich zalet i funkcjonalności. Przedstawiamy Państwu produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Jest to świetny wybór do domu, na działkę czy do ośrodka zdrowia. Łóżko składane TOKIO będzie odpowiednim łóżkiem  dla osób starszych. Mocna konstrukcja, wygodny gruby materac o grubości 10 cm i regulacje zagłówka to atrybuty, które gwarantują pełne zadowolenie, świetny komfort snu, ale i wytrzymałość na odpowiednim poziomie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obudzisz się wyspany i wypoczęty i już nigdy nie będziesz musiał czuć bólu kręgosłupa z powodu niewygodnego łóżka.

Dzięki regulowanemu zagłówkowi (aż 5 pozycji ) możemy dostosować wysokość do swoich potrzeb. 

Wraz z łóżkiem otrzymacie Państwo antykurzowy pokrowiec ochronny który zabezpieczy łóżko wtedy gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil w kolorze czarnym , którą można łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko, oraz materac z kurzu. 

Dostawka hotelowa TOKIO posiada kółeczka ułatwiające jej bezwysiłkowe przesuwanie. Łóżko polowe składane Tokio może być również zakupione z dodatkowym pokrowcem medycznym do kompletu - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako łóżko np. w szpitalu czy innych placówkach opiekuńczych.

Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia.

Obecnie łóżko jest dostępne z materacem w kolorze  GRANAT.

Jeśli pytacie nas Państwo które łóżko wybrać dla gości na działkę to możemy polecić łóżko Tokio ze względu na możliwość regulacji zagłówka, których nie ma żaden inny model łóżka typu dostawka składana na kółkach. Łóżko Tokio zapewni Państwu oraz Państwa gościom możliwość wygodnego czytania książek, oglądania ulubionych filmów, lub po prostu leniuchowania.

Zamów komfort w promocyjnej cenie!!!

Dane techniczne łóżka : 

- Materac w kolorze granatowy.

- Wymiary po rozłożeniu 80 x 200 x 30 cm (szerokość x długość x wysokość) + 10 cm grubość materaca

- Wymiary po złożeniu: 80 x 95 x 34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac 10cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości - wymiary materaca - ok. 193 x 80 x 10 cm

- Rama wykonana z rurki stalowej o profilu okrągłym

- Stelaż wykonany z elastycznych desek - aż 16 szt.

- Dopuszczalne obciążenie - 100kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 20 kg

- Łóżko objęte jest gwarancją - 24 m-ce. Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! 

Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również serwis gwarancyjny/pogwarancyjny od ręki!