Wczytuję dane...
Model: ochraniacz molton 160x200
Waga produktu: 0.9 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Żeby nasz materac zawsze był czysty i niepoplamiony proponujemy skorzystać i zakupić wygodny naciągany  ochraniacz na materac z tkaniny Molton.

 Wodoodporny ochraniacz MOLTON zakładany na materac jak prześcieradło na gumkę jest niezwykle przydatnym dodatkiem z którego powinniśmy korzystać by uchronić  nasz materac przed zamoczeniem ,zaplamieniem i zabrudzeniem.

Wierzchnia warstwa ochraniacza wykonanego z tkaniny Molton  to miła  tkanina koloru białego przypominająca w dotyku delikatny polar .zaś jego spodnia warstwa to poliuretanowa membrana ,która to nie przepuszcza żadnych płynów ani roztoczy podczas użytkowania łóżka. Tkanina MOLTON sprawia że materac wydaje się grubszy i bardziej miękki. Nowy ochraniacz Molton jest wygodniejszy w  codziennym użytkowaniu, ponieważ zakładając go na materac pokrywa on dużą część materaca od spodu i gumka ściągająca zabezpiecza ochraniacz przed przesuwaniem i ściąganiem. Ochraniacze na materac  mają  zastosowanie w naszych domach , we wszystkich hotelach, ośrodkach wczasowych i miejscach noclegowych  ponieważ sprawiają  że materace pozostają jak nowe przez długie lata. Łatwo jest je zdjąć i uprać w pralce i ponownie nalożyć  na materac i dzięki temu można przedłużyć świeżość materacy. 

Dane techniczne

Wymiary  200x160

Skład. 70%bawełna 30% poliester

Kolor - biały

Pranie maksymalna temperatura prania 90 stopni C 

Nie wirować ,nie wybielać