Wczytuję dane...
Waga produktu: 7.00 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Sezon wędkarski wciąż trwa !!!!!

Jeżeli potrzebujesz wygodnego,  fotela, który możesz zabrać na ogród, na ryby czy na wakacje, to mamy produkt w sam raz dla Ciebie!

Prezentujemy państwu solidny i wytrzymały rozkładany fotel składany  Carp F-5r. Jest to fotel  wędkarski wyposażony w ruchome końcówki nóg, które z łatwością można dostosować do nierówności terenu. Posiada on  wygodne podłokietniki z gumowymi nakładkami oraz regulowane pokrętłem oparcie zniżające się do pozycji leżącej.Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość regulacji wysokości nóżek do wzrostu odpoczywającego. Stelaż fotela wędkarskiego Carp f-5r wykonany jest z wytrzymałej rury stalowej, do której przymocowany jest materac w praktycznym kolorze zielonym. Materac wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny poliestrowej, wypełnionej w środku pianką poliuretanową, która jest znakomitą warstwą izolacyjną. Fotel jest świetnym pomysłem na prezent i gwarantuje dużą radość obdarowanego. W naszej ofercie znajdują się również fotele F5r ze stolikiem i uchwytem na wędkę i podnóżkiem. Fotel wędkarski F5 r jest fotelem wytrzymującym ciężar nawet do 130kg.


Dane techniczne fotela wedkarskiego :

Wytrzymałość  do 130 kg

Głębokość 50cm
Wysokość oparcia - 60cm
Wysokość od podłoża 33-46CM
Wymiary po złożeniu 57x84x24cm
Waga 7kg.

Fotel posiada roczną gwarancję.

Wypróbuj go już teraz!   ZADZWOŃ KUP TERAZ


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub paragon umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warrzybok 01-743 Warszawa ul Głogowska 4 Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.,30.  Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.


Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@lozkapolowe.pl lub  telefonicznie pod numer 501 79 55 69 ,600 296 999 ,(22)6630065.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...