Wczytuję dane...
Leżak Fotel drewniany EcoFurn EcoChair Olcha Czarny
affix-image
473,62 PLN
Model: 90108
Kod producenta: 90108
Waga produktu: 12 kg
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

 • Fotel drewniany EcoChair EcoFurn (Rodzaj drewna: Olcha; Kolor: Czarny Olejowany)

 • Nazwa: Fotel drewniany EcoChair EcoFurn (Rodzaj drewna: Olcha; Kolor: Czarny Olejowany)
 • Producent: EcoFurn
 • EAN 6430054490108
 • SKU 90108

 • EcoFurn EcoChair jest to fotel wykonany wyłącznie z litego drewna i liny, bez żadnych części plastikowych lub metalowych. Sercem krzesła jest konopna lina, która trzyma fotel w całości i czyni go elastycznym. Brak sztywnych połączeń pozwala dopasować się drewnianym częściom do ciała użytkownika, zapewniając mu maksimum komfortu i wygody siedzenia. Fotele zaprojektowane i wykonywane są przez Fińską firmę EcoFurn. Główny nacisk firma kładzie na wygodę i naturalność produktów.

  Fotel EcoChair jest dla każdego! Jego elastyczna konstrukcja nie tylko układa się do każdego kształtu ciała, ale też sprawia, że fotel stoi stabilnie również na nierównych powierzchniach (kamieniste podwórze, kostka, trawnik, ogród itp.), nie tracąc równowagi. Siedzenie na nim to zupełnie nowe doświadczenie.

  EcoChair jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, w zależności od rodzaju drewna i wykończenia. Prawidłowo użytkowany będzie długotrwałym towarzyszem i zapewni wygodny wypoczynek przez długie lata. Jeżeli dodamy do niego naszą lnianą poduszkę, poprawimy jeszcze bardziej ergonomię i komfort.

  Dostępne są różne rodzaje drewna z których wykonane są fotele EcoFurn:

  - Sosna

  - Modrzew

  - Dąb

  - Olcha

  - Jesion

  - Brzoza

  Wymiary produktu:

  H: 105cm

  W: 65cm

  D: 90cm

  Złożony: 135x65x15cm

  Wymiary opakowania: 127x14x15cm