Wczytuję dane...
Zestaw fotel turystyczny składany FK-6 z podnóżkiem wysyłka gratis
affix-image
745,00 PLN
Model: fk6pod
Waga produktu: 13 kg
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

Fotel FK6 z podnóżkiem

To fotel reżysersko-wędkarski, który powstał z myślą o wymagających użytkownikach ceniących sobie wysoki komfort i wygodę.


Charakteryzuje go wzmocniona budowa, szerokie, bardzo wygodne siedzisko oraz wysokie, regulowane do pozycji leżącej oparcie. Każda noga regulowana jest osobno (co pozwala na rozłożenie go na nierównym terenie) i zakończona jest szeroką stopką, co zapobiega zapadaniu się nóg w miękkim podłożu.

Fotel został wyposażony również w system mocowania podnóżka i bardzo wygodne podłokietniki powleczone wytrzymałą, przyjemną w dotyku pianką.

Materac jest wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, dodatkowo pogrubionego pianką o grubości 3 cm. Posiada również wygodny zagłówek pogrubiony pianką i obszyty zielonym, miłym w dotyku polarem.

Parametry techniczne:

Głębokość: 50 cm

Szerokość: 50 cm

Wysokość oparcia: 70 cm

Wysokość do siedziska: 47 cm

Waga: 8,8 kg

Grubość zagłówka:  60 cm

Dopuszczalne obciążenie: 150 kg

Wymiary po złożeniu: 70 x 30 x 70 cm

Konstrukcja- Stalowa

Po zamontowaniu podnóżka do fotela otrzymujemy wygodny fotel bądź funkcjonalne łóżko przydatne na dłuższe zasiadki wędkarskie.
Posiada regulowane nóżki dzięki czemu można go osadzić na nierównym terenie. Jego obsługa nie sprawia żadnych trudności. Materac jest wodoodporny wypełniony pianką.

Dane techniczne:

- Wymiary (długość, szerokość, wysokość w cm): 85 x 50 x 47

- Waga: 4 kg

- Dopuszczalne obciążenie: 150 kg

- Wymiary po złożeniu (w cm): 67 x 13 x 90

- Konstrukcja stalowa