Wczytuję dane...
Waga produktu: 13 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Wygodny Fotel wędkarski CarpF5r to doskonały produkt dla wędkarzy,którzy siedząc czasem wiele godzin w jednym miejscu i w jednej pozycji pragną wygody.


Prezentujemy państwu solidny i wygodny fotel turystyczny składany Carp F-5r. Jest to fotel wyposażony w ruchome końcówki nóg, które z łatwością można dostosować do nierówności terenu. Fotel CARP F-5r posiada wygodne podłokietniki z gumowymi nakładkami, oraz regulowane pokrętłem oparcie zniżające się do pozycji leżącej. Stelaż fotela wędkarskiego wykonany jest z wytrzymałej rury stalowej, do której przymocowany jest materac w praktycznym kolorze zielonym. Materac wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny poliestrowej, wypełnionej w środku pianką poliuretanową, która jest znakomitą warstwą izolacyjną.

Fote wedkarski CARP F-5r proponujemy do sprzedazy  w zestawie ze stolikiem, uchwytem na wędkę i podnóżkiem. Dodatki te sprawią, że fotel będzie jeszcze bardziej funkcjonalny, szczególnie dla wędkarzy. Podnóżek po zamocowaniu sprawia iż fotel zaczyna pełnić rolę wygodnego łóżka! Podnóżek podobnie jak fotel posiada regulację nóżek, a mocowanie go  do fotela odbywa się w bardzo prosty sposób. Materac podnóżka jest wykonany z tej samej tkaniny co materac fotela. Fotel posiada również po obu stronach specjalne uchwyty, do których po jednej stronie możemy przymocować stolik natomiast po drugiej uchwyt na wędkę. Po złożeniu fotel jest łatwy do przenoszenia i zajmuje niewiele miejsca.

Fotel jest doskonałym pomysłem na prezent dla zapalonego wędkarza.

Dane techniczne:

WYTRZYMAŁOŚĆ DO 130 KG
Głębokość 50cm
Wysokość oparcia - 60cm
Wysokość od podłoża 33-46cm
Wymiary po złożeniu 57x85x22cm
Waga  fotela 10kg
Materac wykonany poliestrowej tkaniny, wypełniony w środku warstwą izolacyjną

Wymiary podnóżka: wysokość 35cm, długość 84cm, szerokość 60cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...