Wczytuję dane...
Waga produktu: 15 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 3 dni

Sezon wędkarski wciąż trwa !!!!

Jeżeli potrzebujesz wygodnego, przenośnego fotela, który możesz zabrać   w szczególności ryby, na ogród nad wodę to mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach prezentujemy państwu uniwersalny składany super wytrzymały  fotel wędkarski Carp F-5r. Jest to fotel wyposażony w regulowane teleskopowo nóżki, które z łatwością można dostosować do nierówności terenu Fotel wędkarski CARP F-5r posiada wygodne podłokietniki z gumowymi nakładkami ,oraz regulowane pokrętłem oparcie rozkładające  się do pozycji leżącej. Stelaż fotela wykonany jest z wytrzymałej rury stalowej, do której przymocowany jest materac w praktycznym kolorze zielonym. Materac wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny poliestrowej, wypełnionej w środku pianką poliuretanową, która jest znakomitą warstwą izolacyjną. Prezentowany fotel wędkarski jest w zestawie z podnóżkiem, który po zamocowaniu sprawia iż fotel może  pełnić rolę wygodnego łóżka! Podnóżek podobnie jak fotel posiada regulację wysokości  nóżek, a jego mocowanie z fotelem odbywa się w bardzo prosty sposób. Materac podnóżka jest wykonany z tej samej tkaniny co materac fotela. Po złożeniu fotel jest łatwy do przenoszenia i zajmuje niewiele miejsca. Fotel jest doskonałym pomysłem na prezent dla zapalonego wędkarza i dla osoby, która lubi odpoczywać z nogami w pozycji poziomej lub podwyższonej.  Każdy fotel wędkarski  charakteryzuje się dużą wytrzymałością nawet do 130 kg.


Dane techniczne leżaka:
Głębokość 50cm
Wysokość oparcia - 60cm
Wysokość od podłoża 33-46cm
Wymiary po złożeniu 57x85x22cm
Waga  fotela ok 7kg
Materac wykonany poliestrowej tkaniny, wypełniony w środku warstwą izolacyjną

Wymiary podnóżka: wysokość 35cm, długość 84cm, szerokość 60cm

Fotel posiada roczną gwarancję.

Wypróbuj go już teraz!

Fotel wędkarski F5r z podnóżkiem  wyprodukowany został przez firmę Elektrostatyk, wiodącego polskiego producenta    foteli  wędkarskich  który  gwarantuje wysoką jakość produktów , oraz ich trwałość w najtrudniejszych warunkach. 

W naszej ofercie znajdują się również fotele F5r ze stolikiem i uchwytem na wędkę i podnóżkiem.

ZADZWOŃ ZAMÓW NIE ZWLEKAJ


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub paragon ,która znajduje się  w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warzybok 01-743 Warszawa ul Głogowska 4 Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.

 Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres biuro@lozkapolowe.pl  lub telefonicznie  pod numer 501 79 55 69 ,600 296 999 lub  (22)6630065.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...