loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Fotel wędkarski CARP F-5r ze stolikiem i uchwytem na wędkę
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 240,00 PLN
Nowy
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10.5 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: NA ZAMÓWIENIE dni

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Sezon wędkarski wciąż trwa !!!!!

Jeżeli potrzebujesz wygodnego, przenośnego fotela, który możesz zabrać na ogród, na ryby czy na wakacje, to mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Prezentujemy państwu solidny i wygodny fotel turystyczny Carp F-5r.  Fotel wędkarski  wyposażony jest w ruchome końcówki nóg, które z łatwością można dostosować do nierówności terenu. Posiada  on również wygodne podłokietniki z gumowymi nakładkami oraz regulowane pokrętłem oparcie zniżające się do pozycji leżącej. Stelaż fotela  wędkarskiego F-5r wykonany jest z wytrzymałej rury stalowej, do której przymocowany jest materac w praktycznym kolorze zielonym. Materac wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny poliestrowej, wypełnionej w środku pianką poliuretanową, która jest znakomitą warstwą izolacyjną. Fotel F-5r moze zostać rozbudowany i po obu stronach możemy przymocować stolik i uchwyt na wędkę. W naszej ofercie znajdują się również fotele F5r ze stolikiem i uchwytem na wędkę i podnóżkiem. Dodatki te sprawią, że fotel jest jeszcze bardziej funkcjonalny, szczególnie dla wędkarzy.


Dane techniczne fotela wędkarskiego F5r.
Głębokość 50cm
Wysokość oparcia - 60cm
Wysokość od podłoża 33-46cm
Wymiary po złożeniu 57x85x22cm
Waga 11kg
Materac wykonany poliestrowej tkaniny, wypełniony w środku warstwą izolacyjną

Fotel posiada roczną gwarancję.

Wypróbuj go już teraz!   ZADZWOŃ TERAZ  NIE ZWLEKAJ !!!


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.