loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Dostawka hotelowa TORINO-gruby materac stelaż siatka kółka
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 299,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 15.00 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

ŁÓŻKO SKŁADANE DOSTAWKA HOTELOWA - MODEL "TORINO"

Dostawka hotelowa - "TORINO" 

Oferujemy Państwu wygodne łóżko polowe z materacem o grubości 10cm. Łóżko wykonane jest z rurki stalowej zapewniającej wysoką stabilność. Łóżko jest składane, dzięki czemu w przypadku przerwy w jego używaniu nie zajmuje dużo miejsca. Dostawka wyposażona jest w kółeczka, które pozwalają na swobodne przesuwanie nawet w pozycji złożonej. 

Konstrukcja  wewnętrzna łóżka,która to jest wykonana z metalowej  siatki oraz gruby materac zapewniają wygodny sen, a łóżko świetnie nadaje się do wykorzystania jako dostawka w obiektach hotelowych, ośrodkach wczasowych,a nawet w obiektach szpitalnych z przeznaczeniem dla opiekunów chorych dzieci. W przypadku obiektów medycznych mozemy zapewnić specjalny atestowany pokrowiec na materac,ktory umożliwi nam jego dezynfekcję i sterylizację.

Oferujemy Państwu stabilne, składane i wygodne ŁÓŻKO składane  Torino. Jest to łóżko produkcji włoskiej. Posiada gruby materac piankowy o grubości 10 cm i może służyć jako ŁÓŻKO DOSTAWKA w obiektach hotelowych, szkołach czy ośrodkach wczasowych.  ŁÓŻKO jest wyposażone w kółka, dzięki czemu łatwo je przesuwać. Łóżko składane Torino jest przeznaczone dla osób o wadze do 100kg. Łóżko składane Torino nie posiada możliwości regulowania podgłówka. Łóżko polowe typu Torino ma podwyższoną sprężystość, co zapewni Ci miły i spokojny sen.Do łóżka składanego proponujemy dodatkowo zakup pokrowca w cenie 30 zł, który zabezpieczy łóżko przed zakurzeniem i jednocześnie ułatwi  przechowywanie go w garderobie.Możecie Państwo dokupić do tego modelu ochraniacz na materac w cenie 45zł.

Łóżko może być zakupione ze  specjalnym  pokrowcem  zmywalno-nieprzemakalnym na materac, dzięki czemu   moze być wykorzystywane w szpitalach  i jednostkach medycznych z przeznaczeniem dla opiekunów chorych dzieci.Pokrowiec na materac wykonany jest z atestowanej dzianiny poliestrowo-bawełnianej zamykanej na suwak co powoduje łatwość w utrzymaniu czystości i mozliwość dezynfekcji. Pokrowiec ten jest dodatkowo płatny i należy go oddzielnie zamawiać.
Dane techniczne łóżka polowego Torino:
Wymiar ramy po rozłożeniu: 80x190cm
Wymiary po złożeniu: wys 85 x szer 80
Rurka o średnicy 1 cala i grubości 1,1 mm
Dopuszczalne obciążenie: 100 kg
Materac piankowy (poliuretan) o wymiarach 181 x 80 x 10 cm (długość x szerokość x grubość)

obszycie: mieszanka bawełny i poliestru

Stelaż ze stalowych sprężyn
Składane środkowe nogi
Kółka ułatwiające przemieszczanie
Waga 15kg

INSTRUKCJA SKŁADNIA ŁÓŻKA

Łóżko polowe TORINO  jest nowe i oryginalnie zapakowane, oraz posiada gwarancję na 12 miesięcy. Łóżko jest zapakowane w karton firmowy (producenta), który jest integralną częścią produktu. Wszelkie zwroty lub reklamacje bez kartonu nie będą uwzględniane. W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 501-79-55-69, 600-296-999 lub 22-663-00-65 lum pod adresem e-mail biuro@camping-sport.waw.pl.

ZADZWOŃ   ZAMÓW  !! NIE ZWLEKAJ!!!

Wysyłamy łóżko do klientów w ciągu 24 godzin za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy własnym środkiem transportu.


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex lub DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warrzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.

Polecamy także zakup