loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Łóżko polowe składane L-5/3 tkanina skóropodobna zmywalna
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 380,00 PLN
Nowy
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10.5 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Przedstawiamy Państwu najnowszy model profesjonalnego łóżka składanego z materacem, które ze względu na swoje kompaktowe wymiary (190x65cm) zmieści nawet się na maleńkich mieszkaniach lub pomieszczeniach.

Proponowane przez naszą firmę łóżko polowe profesjonalne L5/3 z tkaniną skóropodobną, zmywalną

jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie wygodne. Jest ono tak skonstruowane by układało się do osoby, która na nim odpoczywa. Materac łóżka jest pokryty specjalną mocną, zmywalną tkaniną skóropodobną, a łóżko ma wytrzymałość około 150kg.

Nasze łóżko składane ma specjalnie podwyższone nóżki, ktore ułatwią nam wstawanie, oraz regulowany zagłówek.

Proponujemy zakup tego modelu wszystkim osobom, które szukają bardzo wytrzymałego, mocnego a jednocześnie niewielkiego łóżka składanego. Nasze łóżko polowe z materacem idealnie nadaje się jako łóżko do szpitala - jeżeli opiekujecie się Państwo chorym dzieckiem na oddziale dziecięcym.

Wymiary łóżka (materac jest dłuższy i szerszy od stelaża):

Po rozłożeniu-

Długość- 193 cm (183 cm w stelażu)

Szerokość- 66 cm (55 cm w stelażu)

Wysokość- 40 cm od ziemi

Po złożeniu-

Długość- 97 cm

Szerokość- 66 cm

Wysokość- 18 cm


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiejGeislub DPD . Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat, lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu.

Polecamy także zakup