loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
ŁÓŻKO PROFESJONALNE SZPITALNE L-5/3 TKANINA SKÓROPODOBNA sklep W-wa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 380,00 PLN
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 10.5 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: na zamówienie 3 miesiące miesięcy

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy także zakup
 • Opis produktu

Przedstawiamy Państwu najnowszy model profesjonalnego łóżka składanego z materacem, które ze względu na swoje kompaktowe wymiary (190x65cm) zmieści nawet się na maleńkich mieszkaniach lub pomieszczeniach.

Proponowane przez naszą firmę łóżko polowe profesjonalne L5/3 z tkaniną skóropodobną, zmywalną

jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie wygodne. Jest ono tak skonstruowane by układało się do osoby, która na nim odpoczywa. Materac łóżka jest pokryty specjalną mocną, zmywalną tkaniną skóropodobną, a łóżko ma wytrzymałość około 150kg.

Nasze łóżko składane ma specjalnie podwyższone nóżki, ktore ułatwią nam wstawanie, oraz regulowany zagłówek.

Proponujemy zakup tego modelu wszystkim osobom, które szukają bardzo wytrzymałego, mocnego a jednocześnie niewielkiego łóżka składanego. Nasze łóżko polowe z materacem idealnie nadaje się jako łóżko do szpitala - jeżeli opiekujecie się Państwo chorym dzieckiem na oddziale dziecięcym.

Wymiary łóżka (materac jest dłuższy i szerszy od stelaża):

Po rozłożeniu-

Długość- 190 cm (180 cm w stelażu)

Szerokość- 65 cm (55 cm w stelażu)

Wysokość- 40 cm od ziemi

Po złożeniu-

Długość- 100 cm

Szerokość- 67 cm

wysokość- 20 cm


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat, lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu.

Sklep ŁÓŻKA POLOWE- PPH Barbara Warzybok 01-864 Warszawa, ul. Jana Kochanowskiego 10a lok.47. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065 lub 501 795 569.

Polecamy także zakup