Wczytuję dane...
Waga produktu: 5.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Łóżko polowe składane IBIZA LUX

Prezentujemy nowy model łóżka polowego - IBIZA LUX. To wersja łóżka specjalnie zrobiona po konsultacjach z naszymi klientami. To ulepszony model łóżka polowego IBIZA. Po Państwa prośbach postanowiliśmy wykonać takie łóżko - na podwyższonych nogach, które ułatwiają siadanie/wstawanie z łóżka nawet osobom starszym. Łóżko rozkłada i składa się w ciągu zaledwie kilku sekund. Świetnie nadaje się do domu jak i do ogrodu.

Stelaż łózka polowego IBIZA LUX wykonany został z rurki stalowej i wytrzyma obciążenie do 100 kg. Materac o grubości 3cm wykonany jest z gąbki, pokrytej specjalną tkaniną, przymocowany jest do stelaża specjalnymi sprężynami na całej długości. Nie wątpliwą zaletą łóżka jest regulacja zagłówka. Łóżko polowe IBIZA LUX posiada również specjalne osłony przeciw poślizgom, dzięki czemu się nie przesuwa trakcie snu, ale również chroni podłogę przed uszkodzeniem. główną cechą łóżka polowego IBIZA LUX są wysokie nogi, 40 cm od ziemi, co pomoże osobom które mogą mieć trudności ze wstawaniem.

Obicia materaca są dostępne w kilku kolorach. Łóżko polowe po złożeniu zajmuje niewiele miejsca dzięki czemu łatwo je  przechowywać oraz transportować. Do łóżka proponujemy zakup dodatkowej torby-pokrowca w cenie 30 zł, która ułatwi przechowywanie oraz przenoszenie łóżka.

Dodatkowo proponujemy zakupić torbę - pokrowiec ochronny na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny, którą łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garderobie - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko oraz materac z kurzu. Do tego modelu dedykowana jest torba-pokrowiec zamykana na suwak.


Dane techniczne łóżka:

Wymiary łóżka po rozłożeniu w cm:

Szerokość- 68

Wysokość- 40

Długość- 189

Wymiary łóżka po złożeniu w cm:

Szerokość- 68

Długość- 25

Wysokość- 70

Dostępny kolor tkaniny-

05- OCZKA

Grubość materaca- 3 cm

Poniższe zdjęcie przedstawia łóżko w pozycji złożonej. (KOLOR NIEDOSTĘPNY)
Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...