Wczytuję dane...
Model: ibiza
Waga produktu: 5.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 1 dni
EAN: 8002599041169

Łóżko polowe IBIZA z regulowaną wysokością zagłówka i materacem 3 cm

IBIZA to wygodne i niedrogie rozwiązanie do domu i ogrodu. Choć z wyglądu przypomina zwykłą polówkę, bije ją na głowę wygodą, dzięki materacowi o grubości 3 cm.  Małe, łatwo składane łóżko można wykorzystać zarówno w domu jak i ogrodzie. Sprawdzi się jako leżanka do opalania i jako całkiem wygodny, awaryjny nocleg dla niespodziewanych gości. Kompaktowe wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca. 

Stelaż łóżka polowego IBIZA został wykonany z rurki stalowej malowanej  o średnicy 12 mm i grubości 1,2 mm, co sprawia, że ta niepozorna na oko konstrukcja jest mocna i wytrzymała - można ją obciążyć masą do 100 kg. Materac połączony jest ze stelażem sprężynami, nogi zaś posiadają antypoślizgowe nakładki, jednocześnie chroniące podłogę przed zarysowaniem. 

Niewątpliwą zaletą jest również regulowany zagłówek. Jego pięciostopniowa regulacja pozwala nam wybrać wybrać najwygodniejszą pozycję. Mechanizm regulacji zagłówka to specjalny mechanizm, który działa tak jak mechanizmy w starych wersalkach.

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  69 x 188 x 30 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 70 x 69 x 17 cm

Grubość materaca: 3 cm 

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 5,5 kg

- Regulacja zagłówka: 5-cio stopniowa

-Dostępne kolory: 

DOSTĘPNE KOLORY:

ZIELONA

MECHANIZM ZAGŁÓWKA


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...