Wczytuję dane...
Model: lezaktorebka
Kod producenta: lezaktorebka
Waga produktu: 2.20 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka zamówienia: OD PONIEDZIAŁKU dni

Lekki, poręczny leżak z drewnianymi podłokietnikami, składany do pokrowca.

Ten model to idealne połączenie leżaka składanego do pokrowca i wygodnego fotela aluminiowego. Lekki, wytrzymały i kompaktowy, składany do torebki to idealny kompan wszelkich wycieczek, urlopów i innych wyjazdów wypoczynkowych. 

Leżak szybko i łatwo się rozkłada, a ponieważ mieści się w malutkim, praktycznym pokrowcu z paskiem do noszenia, doskonale nadaje się do zabrania w podróż każdym środkiem transportu, od kajaka po samolot. Maksimum wypoczynku i minimum bagażu - całość waży niewiele ponad 2 kg. Ten leżak będzie zawsze pod ręką, zmieści się w każdej walizce a nawet w damskiej torebce, w której, jak wiadomo, wiele zmieścić się może :) 

Stelaż wykonany jest z trwałej, nierdzewnej rurki aluminiowej a pokrycie ze wzmocnionej, kolorowej,  tkaniny bawełnianejWygodne, drewniane podłokietniki, wykonane z drewna bukowego, zapewniają dodatkową wygodę oraz ułatwiają siadanie i wstawanie z leżaka. Dzięki swej konstrukcji jest wyjątkowo poręczny, można go też szybko złożyć na pół, jest wtedy całkiem płaski i zajmuje niewiele miejsca. 

Wymiary:

waga: 2,2 kg

po złożeniu do pokrowca: 68 x 26 x 7 cm

wymiary leżaka: wysokość 27 cm, szerokość (siedzisko) 40 cm, długość tkaniny 113 cm

dopuszczalne obciążenie:  100 kg

Dostępne kolory tkanin tęcza, pasy

 TĘCZA

 

KOLOROWE PASY

KOLOROWE OCZKA

ZŁOŻONY NA PÓŁ

RURKI LEŻAKA

WYMIARY LEŻAKA

WYMIARY PO ZŁOŻENIU NA PÓŁ

WYMIARY TORBY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...