Wczytuję dane...
Model: ibizaluxtorba
Waga produktu: 5.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni
EAN: 8002599041183

Łóżko polowe, składane IBIZA LUX z regulowaną wysokością zagłówka i materacem 4 cm.  

IBIZA LUX to wygodne i niedrogie rozwiązanie do domu i ogrodu. Choć z wyglądu przypomina zwykłą polówkę, bije ją na głowę wygodą, dzięki materacowi o grubości 3 cm.  Małe, łatwo składane łóżko można wykorzystać zarówno w domu jak i ogrodzie. Sprawdzi się jako leżanka do opalania i jako całkiem wygodny, awaryjny nocleg dla niespodziewanych gości. Kompaktowe wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca. 

Stelaż łóżka polowego IBIZA został wykonany z rurki stalowej malowanej o średnicy 12 mm i grubości 1,2 mm, co sprawia, że ta niepozorna na oko konstrukcja jest mocna i wytrzymała - można ją obciążyć masą do 100 kg. Materac połączony jest ze stelażem sprężynami, nogi zaś posiadają antypoślizgowe nakładki, jednocześnie chroniące podłogę przed zarysowaniem. 

Niewątpliwą zaletą jest również regulowany zagłówek. Jego pięciostopniowa regulacja pozwala nam wybrać najwygodniejszą pozycję. 

IBIZA LUX różni się od swojej niemalże bliźniaczej siostry, IBIZY wysokością nóg - mają one 40 cm wysokości, co ułatwia znacząco wstawanie i siadanie na niej. Wygodny zagłówek jest podnoszony czy składany przez mechanizm regulacji zagłówka,  -który działa tak, jak mechanizmy w  starych  wersalkach. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  68 x 189 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 70 x 68 x 25 cm

Grubość materaca: 3 cm 

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 5,5 kg

- Regulacja zagłówka: 5-cio stopniowa

- Do łóżka otrzymacie Państwo   torbę -pokrowiec ,która to ułatwi  przechowywanie nieużywanego  łóżka i zabezpieczy go przed zakurzeniem.

Dostępny kolor tkaniny - szary

TORBA

DOSTĘPNE KOLORY:

SZARY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...