Wczytuję dane...
Model: lozkokoszreg
Waga produktu: 8 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 1 dni

Mocne i wytrzymałe łóżko składane z regulowanym zagłówkiem  jest przeznaczone do odpoczynku dla dorosłych i dla dzieci i może być wykorzystywane jako dodatkowe spanie dla naszych gości lub do leniwego odpoczynku na działce, czy na kempingu nad wodą.

Dzięki niewielkim rozmiarom jest wygodne do przechowywania w małych mieszkaniach, oraz do transportu. Stelaż łóżka polowego wykonany jest z rurki stalowej o średnicy 20 mm specjalnie wzmocnionej w newralgicznych miejscach ,tak by wytrzymało osobę o wadze 110 kg. Łóżko wyposażone jest w nakładki antypoślizgowe, które zabezpieczają podłogę przed uszkodzeniem,  oraz niekontrolowanym przesuwaniem łóżka.

Stelaż w kolorze srebrnym jest pokryty mocną atestowaną tkaniną poliestrową odporną na warunki atmosferyczne, w kolorach ciemnych.

Łóżko jest stabilne, bezpieczne i wytrzymałe. Dzięki wysokim nogom jest wygodne do wstawania oraz siadania szczególnie dla osób starszych.

Nasze łóżko zostało perfekcyjnie dopracowane pod względem konstrukcyjnym tak by było wygodne, stabilne i  bezpieczne dla dzieci i osób starszych. Łóżko posiada regulowany zagłówek wygodny do odpoczynku.  Do łóżka możecie Państwo dedykowany materac z pianki o grubości 5 cm  obszyty tkaniną bawełnianą.  

Dane techniczne łóżka polowego.

Wymiary po rozłożeniu

-długość 200 cm.

-szerokość 77cm.

-wysokość 36cm.

Wymiary po złożeniu

-długość 100 cm

-szerokość 77cm.

-wysokość 10 cm.

-waga 8,5 kg.

-5-cio stopniowa regulacja zagłówka

- rurka stalowa o średnicy 20 mm i ścince 2 mm.

-malowana elektrostatycznie

-maksymalne obciążenie 115kg