Kup cały komplet !
Klasyk - bardzo wygodne łóżko składane na kółkach LUXOR z materacem o grubości ok 10 cm.
Dostawka hotelowa LUXOR z grubym materacem to klasyk, wręcz weteran naszej oferty. W tej ofercie dostępny z praktycznym obszyciem materaca.
Stabilne, komfortowe, mocne i niezawodne łóżko polowe składane, na solidnej, stalowej ramie z elastycznymi deseczkami i grubym, ok 10 cm materacem zapewni spokojny sen gościom hotelowym jak i rodzinie która wpadła z niespodziewaną wizytą, bowiem ten model kupowany jest równie chętnie przez hotele i pensjonaty, co przez osoby prywatne.
Dostawka Luxor to produkt włoski, wykonany z dbałością o jakość materiałów i wykończenia. Stalowa rama z prostokątnego profilu stalowego pomalowana jest proszkowo, zaś materac wykonany jest z gąbki o wysokiej gęstości i sprężystości, obszytej poliestrową tkaniną materacową .Stelaż łóżka składa się z 17 deseczek o szerokości 5,5 cm wykonanych ze sklejki wielowarstwowej. Standardowo na nóżkach znajdują się nakładki chroniące podłogę przed zarysowaniem, pełniące też rolę antypoślizgową. W środkowej części łóżka są też kółka dzięki którym złożona dostawka z lekkością przemieszcza się tam, gdzie potrzeba. Łóżko Luxor ma w swojej konstrukcji zastosowany wygodny system automatycznego rozkładania nóżek.
Łóżka polowe składane wysyłamy przesyłkami kurierskimi prosto do domu nawet do najdalszych miejscowości w Polsce. Na czas transportu łóżka są zapakowane w specjalny karton ,który zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami. Do łóżka składanego proponujemy domówić pokrowiec antykurzowy, ochraniacz na materac zabezpieczający przed zalaniem, prześcieradło na gumkę ,zestaw pościeli składający się z kołdry, poduszki i poszewek, oraz kpl pasów łączący na stałe materac ze stelażem.
Dane techniczne łóżka :
- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość): 90 x 200 x 40 cm
- Wymiary s po złożeniu (szerokość x długość x wysokość): 90 x 110 x 34 cm
- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 190 x 90 x 10 cm
- Dopuszczalne obciążenie - 120 kg
- Kolor materaca- jasny ecri lub granatowy- aktualnie dostępne jest łóżko z materacem w kolorze ecri.
- Waga ok. 17 kg
Łóżko posiada certyfikat TÜV
Gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionych łóżek prosto pod wskazany adres.
INSTRUKCJA
1. Rozpakować łóżko
2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe
3. Wkładamy kółka w otwory nóg na środku ramy i od góry zakładamy nakrętki.
4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.