Wczytuję dane...
Model: lozkoskladane90x200
Kod producenta: Luxor10
Waga produktu: 17 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 1 dni
EAN: 8020768270912

Klasyk - bardzo wygodne łóżko składane typu LUXOR z  materacem o grubości  ok 10 cm.

Dostawka hotelowa LUXOR z grubym materacem to klasyk, wręcz weteran naszej oferty. W tej ofercie dostępny z praktycznym obszyciem materaca w kolorze  w jasnym kolorze ecri. 

Stabilne, komfortowe, mocne i niezawodne łóżko składane, na solidnej, stalowej ramie z elastycznymi deseczkami i grubym, ok 10 cm materacem zapewni spokojny sen gościom hotelowym jak i rodzinie która wpadła z niespodziewaną wizytą, bowiem ten model kupowany jest równie chętnie przez hotele i pensjonaty, co przez osoby prywatne. 

Dostawka Luxor to produkt włoski, wykonany z dbałością o jakość materiałów i wykończenia. Stalowa rama z prostokątnego profilu stalowego pomalowana jest proszkowo, zaś materac wykonany jest z gąbki o wysokiej gęstości i sprężystości, obszytej poliestrową tkaniną materacową w kolorze ecri. Stelaż łóżka składa się z 17 deseczek o szerokości 5,5 cm wykonanych ze sklejki wielowarstwowej. Standardowo na nóżkach znajdują się nakładki chroniące podłogę przed zarysowaniem, pełniące też rolę antypoślizgową. W środkowej części łóżka są też kółka dzięki którym złożona dostawka z lekkością przemieszcza się tam, gdzie potrzeba. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  90 x 200 x 40 cm

- Wymiary s po złożeniu (szerokość x długość x wysokość):  90 x 110 x 34 cm 

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 190 x 90 x 10 cm

- Dopuszczalne obciążenie - 120 kg

- Kolor materaca-  ecri

- Waga ok. 17 kg

Łóżko posiada certyfikat TÜV