Wczytuję dane...
Waga produktu: 12 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni

EcoFurn EcoChair jest wykonany wyłącznie z litego drewna i liny, bez żadnych części plastikowych lub metalowych. Sercem krzesła jest konopna lina, która trzyma fotel w całości i czyni go elastycznym. Brak sztywnych połączeń pozwala dopasować się drewnianym częściom do ciała użytkownika, zapewniając mu maksimum komfortu i wygody siedzenia.

EcoChair jest dla każdego! Jego elastyczna konstrukcja nie tylko układa się do każdego kształtu ciała, ale też sprawia, że fotel stoi stabilnie również na nierównych powierzchniach (kamieniste podwórze, kostka, trawnik, ogród itp.), nie tracąc równowagi. Siedzenie na nim to zupełnie nowe doświadczenie.

EcoChair jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, w zależności od rodzaju drewna i wykończenia. Prawidłowo użytkowany będzie długotrwałym towarzyszem i zapewni wygodny wypoczynek przez długie lata. Jeżeli dodamy do niego naszą lnianą poduszkę, poprawimy jeszcze bardziej ergonomię i komfort.

Klasyk! Pięknie czerwonawe i czyste drewno. Żywe różnice w kolorach słojów nadają olchowemu drewnu jego charakterystyczny wygląd. Z wykończeniem z oleju tekowego, odpowiednie do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz. Toleruje również wysokie temperatury, na przykład na przeszklonych balkonach lub nasłonecznionych tarasach.

Wymiary produktu: 

H: 105cm

W: 65cm

D: 90cm

Złożony: 135x65x15cm

Wymiary opakowania: 127x14x15cm

Waga ok 12kg

PASUJĄCE PRODUKTY: 90757 Lilli, olcha, olej tekowy; 90399 Poduszka lniana z logo EcoFurn; 90870 Zapasowe liny do 2 EcoChair; 91303 EcoBench 60, olcha, olej tekowy; 91402 EcoBench 120, olcha, olej tekowy; 91846, Butterfly, olcha, olej tekowy