loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Stolik składany aluminiowy blat z płyty laminowanej sklep W-wa
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 85,00 PLN
Nowy
Produkt dostępny!
 • Waga produktu: 3.00 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: NA ZAMÓWIENIE dni

średnia: 3.5  ocen: 4
 • Opis produktu

Jeśli wybierasz się na biwak

Jeśli wybierasz się na urlop na kemping szukasz lekkiego,przenośnego stolika

Jeśli masz działkę i lubisz grilować

To nasz stolik jest dla Ciebie

Hurtownia oferuje Państwu do sprzedaży najpopularniejszy model klasycznego STOLIKA turystycznego,który idealnie zmieści się  na małym balkonie.  Nasze stoliki pozwolą Państwu  rozkoszować się  wraz z całą rodziną grilowanymi potrawami na  kempingu ,czy podczas wiosennej majówki.  Stolik turystyczny  jest lekki ,ponieważ wykonano go z rurki  aluminiowej .Stolik w bardzo prosty sposób można  składać i rozkładać. Blat  stolika wykonany z płyty laminowanej  jest w kolorze jasnym.

Wymiary stolika

szerokość -52cm 

długość -67cm długość

wysokość od ziemi 60cm .

Wymiary po złożeniu 52x67x6cm

Waga ok.3kg


Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub zadeklarowania wysyłki za pobraniem. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex lub DPD. Kupujący upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy dostawy towaru z firmą kurierską w jego imieniu i na jego koszt. KOSZT DOSTAWY POKRYWA KUPUJĄCY. Do każdego zakupionego u nas produktu jest dołączona faktura Vat,  lub rachunek umieszczony w koszulce pod listem przewozowym.

Zakupiony u nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy odesłać towar wraz z oryginałem dowodu zakupu, oraz dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży na adres naszego sklepu

 Sklep ŁÓŻKA POLOWE -PPH Barbara Warrzybok 01-864 Warszawa ul Jana Kochanowskiego 10a lok.47.Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W tym przypadku zwrócimy tylko cenę towaru pomniejszoną o koszt przelewu w wysokości 2 złotych. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrócony towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi mieć opakowanie, w którym został nabyty.

Wszelkie pytania proszę kierować na biuro@camping-sport.waw.pl lub pod numer (22)6630065.